"Mustafa Denizli'ye üzüldüm"

SPORCOPE - Spor Toto Süper Lig'de mücadele eden Bursaspor'da teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu basına açıklamalarda bulundu.
SPORCOPE - Spor Toto Süper Lig'de mücadele eden Bursaspor'da teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu basına açıklamalarda bulundu.

Galatasaray ile sezona başlayan ve özellikle transfer ve kadro planlaması konusunda eleştiriler alan Hamzaoğlu, sarı kırmızlı takımla ilk haftalarda istikrarsız sonuçlar almış ve sürpriz puanlar kaybetmişti. Daha sonra ligin zirvesine 5 puan uzak kalan Galatasaray'da yönetim Hamzaoğlu'nun görevine son vermişti.

Aradan çok geçmeden bir başka Süper Lig ekibi Bursaspor'un abaşına geçen Hamza Hamzaoğlu, Mustafa Denizli'nin Galtasaraya'dan ayrılacağına dair çıkan haberlerle ilgili olarak, "Herkes zamanı geldiğinde yerini bir başkasına devrediyor. Mustafa Denizli'nin durumuna üzüldüm" dedi.

Takımının ligdeki durumu ile ilgili de konuşan teknik adam, "Alt sıralarla olan irtibatı büyük ölçüde bitirdik. Kararlı bir şekilde yukarısı için çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.

Bursaspor'un Özlüce Tesisleri'nde yapacağı antrenman öncesinde basına konuşan Hamzaoğlu, Eskişehir'den 3 puan alarak döndükleri için mutlu olduğunu belirtti.

"İlk önceliğimiz transfer değil"

Gelecek sezonla iligili görüşleri de sorulan Hamzaoğlu, "transfer önceliğimiz değil, eldeki imkanları kullanacağız" dedi ve "kulübümüze ekstra maliyet getirmeden çalışmalarımız sürüyor" şeklinde konuştu.