Mösyö Fransa'yla döndü

Angers – Montpellier: MS 01Ç: 1.30
Mösyö Fransa'yla döndü
Angers – Montpellier: MS 01Ç: 1.30
Angers, Fransa'da sezona iyi başladı ancak son aylarda adeta dibe vurdu. Son 7 maçında sadece 1 kez kazanan Angers evinde Montpellier ile karşılaşacak. Küme potasından kurtulmak için son haftalarda adeta canını dişine takarak oynayan Montpellier pes etmeyecektir ancak Angers'ın bu maçı kaybetmeyeceğini düşünüyorum.

Toulouse - Gazelec Ajaccio: MS 1: 1,75
20 takımlı Fransa Ligi'nin 19. Sırasındaki Toulouse, 18. Sıradaki Gazelec Ajaccio'yu ağırlayacak. Ajaccio'nun 7 puan gerisindeki Toulouse için kümede kalma savaşı adına son umut diyebiliriz. Toulouse'un taraftarı önünde hayatını ortaya koyacağı maçı kazanmasını bekliyorum.

Monaco – Troyes: MS H1: 1,85
Evinde 10 maçtır kaybetmeyen Monaco, kümede kalma mücadelesinde umutlarını yaavş yavaş yitiren son sıradaki Troyes'i ağırlayacak. Şampiyonlar Ligi'ne doğrudan katılmak için ikinci sıradaki yerini kaybetmek istemeyen Monaco'nun evinde rahat kazanacağı düşüncesindeyim.

Paris Saint-Germain – Reims: MS 1
Fransa Ligi'ni son yıllarda tek başına domine eden PSG, Şampiyonlar Ligi'nde Chelsea'yi devirdi. Ligde de 269 maçtır kaybetmeyen PSG, evinde Reims'i devirecektir. Dileyenler bu tercihi H2 olarak da oynayabilir.

Lorient – Guingamp: MS KG Var
Fransa'da küme düşme potasından uzak, Avrupa Kupaları'ndan ise daha uzak olan iki takımı, Lorient ile Guingamp karşı karşıya gelecek. Ne futbollarından ne de kendi aralarındaki maçlarından umudum yok ancak yine de bir karşılıklı gol bekliyorum

Marsilya - Saint-Etienne: MS KG Var
Karşılıklı gol beklediğim bir diğer maç. Şampiyonlar Ligi'ni kovalayan Saint Etienne'i Marsilya deplasmanında  bir adım önde görsem de Marsilya da hafife alınacak bir takım değil.

Caen – Rennes:  MS 1: 2,30
Avrupa Kupaları için mücadele veren iki takımın maçında ev sahibi Caen'i bir adım önde görüyorum. Caen'in ligde 3 maçtır kaybediyor olması doğrusu ilgimi çekti. 3 haftada 9 puan kaybeden Caen rakibi Rennes'in 2 puan gerisinde. Futbolda bazen böyle maçlar taraftarının önünde geri dönüşler getirir.

Lille – Lyon: MS 2: 2.20
Şampiyonlar Ligi potası yarışı içindeki Lyon, ligde arada bir kayıplar verse de Lille deplasmanında kazanacaktır. İşini garantiye almak isteyenler ise 02Ç 1,23'lük oranı değerlendirebilir.

Fransa Ligi kuponu
Angers – Montpellier: MS 01Ç: 1.30
Toulouse - Gazelec Ajaccio: MS 1: 1,75
Monaco – Troyes: MS H1: 1,85
Toplam Oran: 4.20


İdeal Kupon
Bursaspor - Fenerbahçe: MS 01Ç: 1,69
Galatasaray - Trabzonspor: MS 02Ç: 2,04
Osmanlıspor - Mersin İdmanYurdu: MS 1: 1.40
Toplam Oran: 5,67