Metin Albayrak: Bize saygı duyun!

Spot Toto Süper Ligde erteleme maçında Avni Aker'de Trabzonspor'u yenen Beşiktaş, yeniden liderliğe yükseldi
Metin Albayrak: Bize saygı duyun!
Spot Toto Süper Ligde erteleme maçında Avni Aker'de Trabzonspor'u yenen Beşiktaş, yeniden liderliğe yükseldi

Beşiktaş takımında maç sonunda açıklamalarda bulunan Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak çarpıcı sözler sarf etti.

Metin Albayrak, karşılaşmanın ilk yarısındaki pozisyona neden penaltı çalınmadığının sorulması üzerine, "Bilemiyorum, tüm Türkiye gördü ama hakem arkadaşlarımız bir türlü göremiyor" dedi.

Şampiyonluk yolunda kenetlendiklerini ifade eden Metin Albayrak, "Biz buraya kadar bileğimizin hakkıyla geldik, futbol dışı bütün engellemelere rağmen bu virajı kayıpsız atlattık ve lider dönüyoruz" dedi.

2007574_0

İşte Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak'ın diğer açıklamaları;

"Tüm takımı ve teknik ekibi tebrik ediyorum. Zorlu bir virajı döndük ve yeniden liderliğe yükseldik. Basında bazı isimler, bizim tökezlememizi bekliyor. Böyle bir şey olmayacak. Biz şampiyon olacağız! Şunu bilsinler ki biz buraya bileğimizin hakkıyla geldik. İlk yarıda geri pas var, penaltı pozisyonu var. Orta hakem, yan ve kale arkası hakemleri var. Bunlar maçı seyretmiyorlar mı, görmüyorlar mı? Nasıl izliyorlar onu anlamıyorum. Hakemlerin artık gördüklerini cesurca çalmaları lazım. Türk futbolu bir yere gelmek istiyorsa artık hakemlerin bu kadar ön planda olmaması lazım. Artık herkes bize saygı duysun."