Mesut Bakkal: "En azından pim çekilmedi"

Medicana Sivasspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Kayserispor beraberliği ile kümede kalma umutlarını son haftaya taşıdıklarını belirtti.
Mesut Bakkal:
Medicana Sivasspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, Kayserispor beraberliği ile kümede kalma umutlarını son haftaya taşıdıklarını belirtti.

Kayserispor karşısında üstün tarafın kendileri olduğuna dikkati çeken Bakkal, şöyle devam etti:

"Bizim baskımızla geçen bir 90 dakika oldu. Geçen hafta 10 kişiyle 90. dakikada golü bulduk, bu hafta 80. dakikada attık. Son haftaya kaldı, bu maçları çok yaşadım. Her şey son maçlara bakıyor. Tüm takımlar düzgün bir şekilde mücadele ediyor. Bu bağlamda son haftada her şeyin olabileceğini düşünüyorum. Biz içeride oynayacağız, Gaziantepspor yenildiği takdirde ikili averajımız çok iyi. Böyle bir denklemin içerisindeyiz. Devam ettiğimiz için mutluyum. En azından pim çekilmedi, sandalye hala ayağımızda. Oyuncularımı kutluyorum. Yönetime teşekkür ediyorum, devam ettiğimiz için teşekkür ettiler. Böyle düzgün şeylerin yapıldığı yerde iyi şeylerin olacağına, bizim ligi iyi bir yerde bitireceğimize inancımız tam."

Göreve geldikleri andan itibaren 12 haftada 16 puan topladıklarını vurgulayan Mesut Bakkal, "Kaybettiğimiz çok üzücü puanlar var. İşte 1-2 puanı arıyorsunuz ancak geçmişe bakmanın bir anlamı yok. En azından bir ışık, umut var. Bu umudu yakalamaya gayretliyiz. Önümüzde Fenerbahçe maçı var, hazırlıklarına başlayacağız. Rakibimizi yeneceğiz, bekleyeceğiz." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA