Melo, Galatasaray'a dönmek istemiş!

Galatasaraylı taraftarların kalbinde taht kuran Melo da geri dönmek için yönetime talepte bulundu ama yönetim geri bile dönmedi.
Melo, Galatasaray'a dönmek istemiş!
Sarı kırmızılı takım ile büyük başarılara tanık olan Felipe Melo, Palmeiras'a transferi öncesi Galatasaraylı yöneticilere haber yolladı. İnter'den ayrılmayı kafasına koyan Brezilyalı futbolcu Palmeiras'a transferi öncesi Galatasaraylı yöneticileri aradı. “Ben Galatasaray'a dönmek istiyorum. Yarı devrede sarı kırmızılı formayı tekrar giymek istiyorum. Bana cevap verin.” dedi ancak Galatasaraylı yöneticiler Melo'ya geri dönüş yapmadı.
33 yaşındaki futbolcu Galatasaray'dan hiçbir yöneticinin kendisine geri yanıt vermemesi üzerine Brezilya'nın son şampiyonu Palmeiras ile 2019 yılına kadar sürecek olan sözleşmeye imza attı.
Brezilyalı oyuncu, Galatasaray'da 5 sezon forma giydi. 2011-2012 sezonunda Türkiye'ye gelen Melo 2015-2016 yılında İnter'e transfer oldu, 5 sezonda Galatasaray ile 154 maça çıkıp 18 gol attı. Taraftarın sevgisini kazanıp “Pitbull” lakabın alan yıldız futbolcu ayrıca 12 de asist yapmıştı.


babaspor.com 
HABER YORUMLARI