Medel, Neymar'ın annesine küfür etti

Beşiktaş forması giyen Gary Medel'in, Brezilya'yla oynadıkları mücadelede Neymar'a küfür ettiği iddia edildi. Gary Medel'in maç içerisinde Neymar'ın annesine ve kendisine küfür ettiği belirtildi.
Medel, Neymar'ın annesine küfür etti
2018 Dünya Kupası Güney Amerika Elemeleri'nin son maçında Brezilya'ya 3-0 mağlup olarak Rusya'da düzenlenecek Dünya Kupası'na katılma şansını kaybeden Şili Milli Takımı'nın Beşiktaşlı yıldızı Gary Medel'in maç sırasında Neymar ve Brezilya teknik direktörü Tite'ye küfür ettiği iddia edildi.

Brezilya Milli Takımı'nın teknik direktörü Tite, maçın ardından yaptığı açıklamada Medel'in Neymar'ın annesine ve kendisine küfürler yağdırdığını söyledi.

''BİZ BU KÜFÜRLERİ HAK ETMİYORUZ''

Grubu 1. sırada bitirmeyi daha önceden garantileyen ve Şili'yi mağlup ederek saf dışı bırakan Brezilya'nın teknik direktörü Tite, ''Neymar'ın annesi ve ben, Medel'in ettiği küfürleri hak etmiyoruz'' şeklinde konuştu.
Maçın ardından Medel ile konuştuğunu belirten Tite, ''Maç bitiminde Medel'in yanına gittim. Her şey bitmişti ancak bu tarz olaylar için daha dikkatli olmamız gerektiğini söyledim'' dedi.
HABER YORUMLARI