Mansız, "Beşiktaş'ı reddettim"

Beşiktaş'ın efsanesi İlhan Mansız, şu sıralar ter döktüğü 4 Büyükler Salon Turnuvası'nda siyah beyazlı takımla ilgili açıklamalarda bulundu.
Mansız,
Beşiktaş'ın efsanesi İlhan Mansız, şu sıralar ter döktüğü 4 Büyükler Salon Turnuvası'nda siyah beyazlı takımla ilgili açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'ın bu sezonki performansını değerlendiren Mansız, "Sürekli Olimpiyat'ta ya da başka statlarda oynaması Beşiktaş için büyük dezavantaj ama şu ana kadar bu dezavantajı oynadıkları futbolla kapattılar. Önemli olan ilk yarıdaki performansı devam ettirerek ligin sonuna kadar sergilemeli ve şampiyonluk ipini göğüslemeleri..." ifadelerini kullandı.

"Beşiktaş'ı reddettim"

Mansız, Beşiktaş'ta Bilic döneminde yardımcı antrenörlük teklifi geldiğini ama bunu reddettiğini de söyledi. Önder Özen döneminde bazı görüşmeler olduğunu vurgulayan İlhan Mansız "Orada da Önder Özen'e Bilic'in yardımcısı olmak istemediğimi söyledim" dedi. Mansız görüşmede, 1 yıldır kulüpte olan bir hocanın eski bir oyuncuyu monte ekip ekibine ihanet etmeyeceğini diye getirdiğini de vurguladı

Mansız sözlerini şu şekilde tamamladı: "Sportif Direktörlük gayet cazip bir teklif ama Türkiye'de maasef sportif direktörlük Avrupa'daki gibi işlemediği için böyle bir düşüncem de yok. İleride bu tarz bir teklif gelirse değerlendirmeye alır, düşünürüm. Eğer beklentilerim çerçevesinde gelişirse göreve talip olabilirim."