Mandıralı'dan sitem; "Üzücü"

Spor Toto Süper Lig takımlarından Trabzonspor'un teknik direktörü Hami Mandıralı, Osmanlıspor karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.
Mandıralı'dan sitem;
Spor Toto Süper Lig takımlarından Trabzonspor'un teknik direktörü Hami Mandıralı, Osmanlıspor karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu.

Avni Aker'de 2-1 mağlup oldukları Osmanlıspor maçının başına oyuncuların yaptığı protestoya değinen Mandıralı, "Geçen hafta Galatasaray maçında yaşananlar nedeniyle eylem yaptı oyuncular. Her iki takım da hassas davrandı. Kamuoyunun bildiği bir şeydi. Ona verilen bir tepkiydi" dedi.

Taraftarların kendilerine destek vermemesine değinen Mandıralı, "Trabzonspor'a hizmet veren, içeride dışarıda herkese saygı duyuyorum. Ama onlar da bize saygı duymalı. Bu kadar kalabalık bir durumun takımı desteklememesi, başka şeylere yorum yapması ilginç bir şeydir. Bunlar üzücü" ifadelerini kullandı.

Osmanlıspor'un iyi futbol oynadığını sözlerine ekleyen tecrübeli çalıştırıcı, "Trabzonspor bugün iki maçı göz önüne getirdiğimizde iştahı yoktu. Yediğimiz goller ortada. Oyuna asılma gibi bir düşünce yansıdı ama devam etmedi. İyi oynamadık, futbol adına iyi şeyler yapmadık. Rakip daha iyi oynadı" şeklinde konuştu.

Mandıralı sözlerini şöyle noktaladı; "Ben de bundan keyif almıyorum, üzüntülüyüz. Bu takımı biz kurmadık. Sonradan katıldık. Elimizdeki mevcut oyuncu kadrosu bu oyunculardan kurulu. İnsanlar bizi yargılarken ellerini vicdanlarına koysunlar. Biz sahada idmanda her şeyi yapıyoruz. Bu takımın 10 tane oyuncusu yok. Sorumluluk anlamak anlamında değil."