Mahmut Uslu'dan Monaco yorumu!

Fenerbahçe Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, sarı lacivertlilerin Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu'nda eşleştiği Monaco'yu değerlendirdi.
Mahmut Uslu'dan Monaco yorumu!
Fenerbahçe Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, sarı lacivertlilerin Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu'nda eşleştiği Monaco'yu değerlendirdi.

Mahmut Uslu yaptığı açıklamada kuranın zorluğuna değinirken, buna karşın tur atlamak istediklerini dile getirdi. Uslu, 10 numara transferiyle ilgili de bilgi verdi.

İşte Mahmut Uslu'nun kura yorumu:

Grubun en kuvvetli takımına çıktık ancak Şampiyonlar Ligi'ne çıkmak istiyorsak bu turu geçmeliyiz. Bir sonraki tur da çok zorlu. Biz bu sene Şampiyonlar Ligi'ne katılacağımıza inanıyoruz. Monaco güçlü bir takım. 3-4 tane Portekiz Milli Takımı'nda oynayan oyuncuları var. 2 tane hazırlık maçımız var önümüzde. Bizim çocuklarımız da o güne kadar hazır olacaklar.

2 sakat kalecimiz var. Volkan ve Fabiano. Onlar iyileştiği takdirde iskeletimiz hazır. Şu an hocamız yeni bir sistem deniyor. Aldığımız oyuncular kaliteli. Onları inanarak transfer ettik. Özellikle Emenike kendine gelmiş. Sonuç olarak takım hazır gibi görünüyor. Biz idareciler olarak inanıyoruz. Oyuncularımız da bu işin bilincinde.

Hiç belli olmuyor o işler. Lig usulünde dezavantaj olabilir ama ikili eşleşmelerde belli olmuyor. Geçen sene biz bunu yaşadık. İstanbul'da kaybettiğimiz takımları deplasmanda yendik. Taraftarımızın çoğu tatilde ama maç zamanı geleceklerine ve onlarla birlikte iyi bir netice alacağımıza inanıyoruz.

Şu an transferle ilgili herhangi bir girişimimiz yok ama olabilir. Takımlar Ağustos'un sonuna kadar bekliyor. O tarihe kadar belki bir şey olabilir ancak şu an bir girişimimiz bulunmuyor.