Lyon, Beşiktaş'lı yıldız için geliyor!

Lyon, Marcelo için Beşiktaş’tan randevu istedi. Yönetici Metin Albayrak, “Marcelo’yu almak isteyen en az 10 milyon Euro’yu gözden çıkarmalı” dedi.
Lyon, Beşiktaş'lı yıldız için geliyor!
BEŞİKTAŞ bir yandan üst düzey bir stoper ararken diğer yandan elindeki en iyi stoper olan Marcelo'ya da cazip teklifler geliyor. Siyah beyazlıların geride kalan sezonda UEFA Avrupa Ligi'nde çeyrek finalde eşleştiği Lyon, Marcelo'ya talip oldu.  Fransız kulübü, Beşiktaş yönetiminden Brezilyalı stoper için randevu talebinde bulundu.  Beşiktaş Yönetim Kurulu Sözcüsü ve Futbol Altyapı, Yapılanma ve Scouting'den sorumlu Metin Albayrak, Lyon'un Marcelo'ya olan ilgisini doğrulayarak, “Başka telifler de var” diye konuştu.

RHODOLFO'YA ÜLKESİNDEN TEKLİF VAR

TÜM oyuncuların Avrupa, Çin ve Arap ülkelerinde piyasaları bulunduğunu belirten Metin Albayrak, “Şu anda Marcelo'yu Lyon ile birlikte bir çok kulüp istiyor. Önemli olan oyuncunun ne istediği ve kulübümüzün de ekonomik menfaatleridir. Menajerler aracılığıyla böyle bir teklif geldi. Marcelo için kulübümüz de bir fiyat belirledi. Marcelo'yu alacak kulüp, en az 10 milyon Euro'yu gözden çıkarmalı” dedi. Albayrak, Rhodolfo'ya da Brezilya'dan teklif geldiğini ve 3 milyon Euro bonservis ücreti belirlediklerini söyledi.

OLMAZSA, 6 AY SONRA BEDAVAYA GELİRİM

BEŞiKTAŞ, uzun süredir renklarine bağlamak için çalıştığı Dinamo Kiev'in Hırvat stoperi Vida'nın, “Bonservisimi alamazsanız, 6 ay sonra bedavaya gelirim. Kiev mukavelemi uzatmak istiyor ama ben size gelmek istiyorum” dediği öğrenildi. 2018'de kontratı sona eren Vida için Ukrayna kulübü 9 milyon Euro istiyor.

ALTERNATİFLERİ HAZIR

Başkan Fikret Orman ise Vida'yı sezon başı çalışmalarına yetiştirmek istiyor. Beşiktaş'ın alternatifleri arasında Kopenhag'ta oynayan İsveçli Erik Johansson, Barcelona'dan Vermaelen ve Manchester City'den Mangala da var.  

Hürriyet

HABER YORUMLARI