Lyon Başkanı'ndan Marcelo açıklaması

Lyon Başkanı Jean-Michel Aulas, verdiği röportajda Marcelo Guedes için sorulan soruyu da yanıtladı ve hafta sonunu işaret etti. Lyon, Marcelo için toplamda 10 milyon Euro ödeyecek.
Lyon Başkanı'ndan Marcelo açıklaması
Olympique Lyon Başkanı Jean-Michel Aulas, Beşiktaş'tan Marcelo Guedes'i transfer edip etmeyecekleri yönündeki soruyu yanıtladı.

Aulas, Marcelo sorusu üzerine hafta sonuna kadar bir stoperi kadrolarına katacaklarını kaydederken, "Bu yaz 2 stoper transfer edeceğiz, bunlardan biri de bu hafta sonuna kadar bitecek" ifadelerini kullandı. Kulislerde ise bu açıklamayı Marcelo için yaptığı konuşuluyor. Lyon'da stoper adaylarının Beşiktaş'tan Marcelo ile birlikte Le Havre'den Ferland Mendy olduğu kaydedildi.

LYON'UN TEKLİFİ: 8 MİLYON EURO + 1 MİLYON EURO BONUS

Lyon'un Marcelo Guedes için Beşiktaş'a ilk teklifininin 6 milyon Euro olduğu, bu teklif kabul edilmeyince önce 7 milyon Euro, ardından 8 milyon Euro önerdiği belirtildi. Aulas'nın, Marcelo için çok istekli olduğu ve son teklifin 8 milyon Euro + 1 milyon Euro da bonus rakamı içerdiği ifade edildi. Beşiktaş ise Marcelo için Lyon'dan 8 milyon euro + 2 milyon Euro bonus rakamlarını istiyor.

Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nu Çebi, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, "Marcelo için 10 milyon Euro'yu bulması lazım, belki de üzerine çıkması lazım" ifadelerini kullanmıştı.

HABER YORUMLARI