Lucescu patladı "Artık yeter"

Türkiye'nin tüm büyük takımlarında teknik direktör arayışı olduğunda ismi anılan isimlerin başında gelen Mircea Lucescu, son olarak Trabzonspor'un başına geçeceği iddialarıyla ilgili konuştu.
Lucescu patladı
Türkiye'nin tüm büyük takımlarında teknik direktör arayışı olduğunda ismi anılan isimlerin başında gelen Mircea Lucescu, son olarak Trabzonspor'un başına geçeceği iddialarıyla ilgili konuştu.

TRT Spor'a özel telefon röportajı veren Rumen hoca, sürekli aynı tarz haberlerin yapmasından sıkıldığını dile getirerek Trabzonspor başkanının adını kullanarak seçime girdiğini belirtti ve Türk basınını suçladı.

İşte Lucecu'nun açıklamaları:

"BU HABERLER NASIL YAPILABİLİR"

"Türk basını nasıl benim ve Trabzonspor'un hakkında yalan haber yapabiliyor. Ben kimseyle pazarlık etmedim. Her zaman söylüyorum benim önceliğim Ukrayna. Ligde liderim Avrupa Ligi'nde oynuyorum. Buradan ayrılma gibi bir durummun yok. Türk medyasını anlayamıyorum. Benim sözleşme imzaladığım haberlerini yapıyorlar. Böyle bir şey sözkonusu değil. Bu haberleri Trabzon basınının yaptığını zannetmiyorum. Başkan benim adımı seçimde kullandı. Normalde şu an beni ikna etmeye çalışması lazım ama bu başka bir problem, bu onun problemi. Gazeteler benim sözleşme imzaladığımı bazı taleplerim olduğu haberlerini nasıl yapabilir. Her sene aynı şey her sene... Diğer takımlarda da aynısı oldu."

"KONTRATIMIN BİTMESİ BENİM PROBLEMİM"

"Sürekli yalan haber üretiyorlar. Bu yüzden çok kızgınım. Birisi yalan haber üretiyor. Diğerleri de ondan alıyor. Sonra aynı haberler Ukrayna'da çıkıyor. Buradaki insannlar benim doğru söylemediğimi yalancı olduğumu konuşuyor. Benim tek düşüncem Shakhtar. Konrtatım biterse ne olacağını göreceğiz. Sezon sonunda kontrat bitiyor ama bu benim problemim. Türkiye'deki gazetelerin değil. Bu süre içinde medyadaki her haber bana sorun yaratıyor. Başkanımla, kulübümle, futbolcumla, taraftarla, buradaki basınla..."