Love: Milli takım kampına kız arkadaşımla geldim

Aytemiz Alanyaspor forması altındaki performansıyla alkış toplayan Vagner Love'dan samimi açıklamalar... Vagner Love'un özellikle milli takım kampındayken anlattığı itiraf çok konuşulacak.
Love: Milli takım kampına kız arkadaşımla geldim
Süper Lig'de geçen sezon gol krallığı yaşayan ve bu sezon da çıktığı 7 maçta 7 gole imza atan Aytemiz Alanyaspor'un Brezilyalı yıldızı Vagner Love, çarpıcı açıklamalarda bulundu.


33 yaşındaki Vager Love, adında yer alan 'Love' lakabının hikayesini şöyle anlattı: "Eşim kızacak bunu anlatınca. 7 sene kadar önce... Gençken tabii kanımız kaynıyor. Bir gün rahat durmadım ve takım kampına kız arkadaşımla geldim. Gizli gizli odaya çıktık ve sonra hoca bizi yakaladı. Takım arkadaşlarım da bana 'love (aşk)' demeye başladı ve bu lakap üzerimde kaldı. Ama gerçekten kız arkadaşımla kötü bir niyetimiz yoktu. O günler de geride kaldı. Sonrasında evlendim."


"BANA ULAŞAN BİR TEKLİF YOK"

Vagner Love, sezon öncesinde takımdan ayrılmayı düşünüp düşünmediği yönündeki bir soruya da şöyle yanıt verdi: "Direkt olarak bana ulaşan bir teklif olmadı. Kulübe gelmiş olabilir. Onlar da bana bu teklifi iletmek istememiş olabilirler. Buna saygı duyuyorum. Burada olmak çok güzel. Mutluyum ve yeni bir sözleşme de imzaladık. Tek isteğim daha  fazla gol atmak." (Sabah)

HABER YORUMLARI