Lima, Fenerbahçe'yi çok istiyor! Tam 21 milyon...

Lima transferini Neymar'ın menajer olan babası aracılığıyla yürüten sarı-lacivertli yönetim, yıldız oyuncunun PSG'ye transfer olma süreci nedeniyle bir türlü sonuca ulaşamamıştı...
Lima, Fenerbahçe'yi çok istiyor! Tam 21 milyon...
Brezilya basınının, Fenerbahçe'nin Ocak'ta Santos'lu Lucas Lima'yı transfer edeceğini iddia etmesi, sarı-lacivertli taraftarlar arasında büyük heyecana yol açmıştı. 27 yaşındaki orta saha oyuncusunun Türkiye haklarını elinde bulunduran menajeri İbrahim Bakan açıklamalarda bulundu.

Bakan, Lima'nın 10 Aralık'ta serbest kalacağını, oyuncunun kesin kararını bu tarihte vereceğini açıklarken, "F.Bahçe geçtiğimiz sezon Lima'yı alacaktı ama fiyatı yüksek geldiği için transfer gerçekleşmemişti. 10 milyon euro bonservis, 7.5 milyon euro da yıllık ücret istemişlerdi. Şimdi durum farklı. Lima da Fenerbahçe'ye çok sıcak bakıyor" diye konuştu. 

Lima'nın Fenerbahçe'yi Alex de Souza'ya sorduğu bilgisini veren menajer Bakan, "Alex de ona 'Hemen git, orada kral olursun' demiş. Fenerbahçe'yi istiyor. 5 milyon euro imza parası ve yıllık 4 milyon euro ücretten 4 yıllık sözleşmeye ikna olur. Ancak peşinde Barça, Valencia, PSG, ManU ve Manchester City gibi takımlar da var. Neymar'la ise yakın arkadaş. Neymar'ın babası o yüzden Lima'yı PSG'ye götürmeye çalışıyor" dedi. 

Brezilya'da yayın yapan Terra Brasil, menajer İbrahim Bakan'ın aksine Lima için olumsuz bir habere yer verdi, yıldız futbolcunun Palmeiras'a imza atacağı iddiasında bulundu.
(Takvim)
HABER YORUMLARI