Leonard Kweuke'nin eşi ikizlerini kaybetti

Kendisi geçtiğimiz günlerde trafik kazası geçiren Çaykur Rizesporlu Kweuke'nin bu kez eşi kaza geçirdi. Kweuke'nin ABD'de yaşayan hamile eşi trafik kazasında komaya girdi ve ikiz bebeklerini kaybetti.
Leonard Kweuke'nin eşi ikizlerini kaybetti
Kendisi geçtiğimiz günlerde trafik kazası geçiren Çaykur Rizesporlu Kweuke'nin bu kez eşi kaza geçirdi. Kweuke'nin ABD'de yaşayan hamile eşi trafik kazasında komaya girdi ve ikiz bebeklerini kaybetti.

Spor Toto Süper Lig'de Çaykur Rizespor formasını giyen forvet oyuncusu Leonard Kweuke güne acı bir haber ile başladı.

Kamerunlu futbolcunun ABD'de yaşayan hamile eşi trafik kazasında komaya girdi ve ikiz bebeklerini kaybetti.

Çaykur Rizespor'un bugün saat 11.00'de yapılması gereken antrenman, ABD'den gelen acı haberin ardından iptal edildi. Acı haberi idmanda açıklayan Karaman, daha sonra futbolcularla birlikte taziye için Kweuke'nin evine gitti.

Karaman ile futbolcuların teskin etmeye çalıştığı Kweuke'nin vizesi olmadığı için ABD'ye gidemediği, eşini tedavi için Türkiye'ye getirmek istediği ve bu yönde girişimde bulunduğu öğrenildi.

KARAMAN: "KWEUKE AĞLIYOR"
Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, Kweuke'nin büyük üzüntü yaşadığını söyledi. Karaman, "Kweuke, daha önce kendisi Rize'de ciddi bir kaza geçirmişti. Şimdi ikiz bebeklerine hamile olan eşi kaza geçirdi. Kırmızı ışıkta geçen bir araç eşinin aracına çarpmış. Eşi hastanede. Kardeşleri Paris'ten ABD'ye gitti. Biz de eşini Türkiye'ye getirmek için çalışıyoruz. Kweuke çok üzgün, ağlıyor, sinir krizi geçiriyor. İdmanı iptal ettik ve oyuncumuzun yanındayız. Bu olayı atlatmasını bekleyeceğiz. Kolay bir durum değil. Bu şansızlıkları inşallah atlatacağız."

KWEUKE DE TRAFİK KAZASI GEÇİRMİŞTİ
Leonard Kweuke de geçtiğimiz 16 Kasım'da trafik kazası geçirmişti. Trabzon'dan Rize istikametine giden Kweuke'nin kullandığı 53 DY 010 plakalı otomobil, Karadeniz Sahil Yolu Rize Valiliği karşısında, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yol kenarında bulunan aydınlatma direğine çarpmıştı. Kamerunlu forvet, ambulansla Rize Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınmıştı.

KWEUKE DE KAZA GEÇİRMİŞTİ
Leonard Kweuke de geçtiğimiz 16 Kasım'da trafik kazası geçirmişti. Trabzon'dan Rize istikametine giden Kweuke'nin kullandığı 53 DY 010 plakalı otomobil, Karadeniz Sahil Yolu Rize Valiliği karşısında, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yol kenarında bulunan aydınlatma direğine çarpmıştı. Kamerunlu forvet, ambulansla Rize Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınmıştı.

Ünlü futbolcunun büyük dramı Acı haber idmanda geldi