Lassana Diarra'nın 150 bin Euro'luk isteği

Galatasaray'ın peşinden koştuğu Lassana Diarra iki adet 150 bin euroluk araba talep etti. Pazarlık diye adlandırılan bu isteğe açıklık getirildi.
Lassana Diarra'nın 150 bin Euro'luk isteği
Galatasaray'ın peşinden koştuğu Lassana Diarra iki adet 150 bin euroluk araba talep etti. Pazarlık diye adlandırılan bu isteğe açıklık getirildi.


Levent Nazifoğlu Lassana Diarra'nın yönetimden isteklerini dile getirdi. Sarı-kırmızılı takımın sorumlu yöneticisi futbolcunun bu isteklerine açıklık getirdi.

LEVENT NAZİFOĞLU'NUN O KONUŞMASI

"Bu göreve geldiğimizde, alternatifli bir kadro oluşturmak istiyorduk. Futbolcunun her zaman alternatifi olması lazım. Olmadığı zaman kendisini rahat hissediyor. Alternatifler yarattık. Takımda kimsenin yeri garanti değil. Herkes formayı almak için çalışmak zorunda, şimdi herkes genç çocuklar gibi çalışıyor. Biz de mutlu oluyoruz böyle görünce. Arkadaşlık da had safhada."

"Biz Riekerink ile çok iyi arkadaşız. Benim hemen hemen 6-7 saatim geçiyor Florya'da. 1-2 saati mutlak Riekerink ile beraber oluyor. O da çok memnun. Futbolculara da hakim Riekerink. Acayip bir disiplin var takımda. Bu bizi çok mutlu ediyor." diyerek konuşmasına devam etti.

DİARRA'NIN İSTEKLERİ "PAZARLIK KONUSU DEĞİL"

"Diarra ile para konusunda Lokomotiv Moskova ile anlaşmıştık. Diarra'nın bir ceza yeme ihtimali var. Cezayı ödemezse lisansının iptali konusu var. Biz Diarra'ya aylık aylık ödeme yapmak istedik. Çünkü, FIFA'dan ceza yerse kendimizi garanti altına almak istedik. Kulübümüz mağdur olmasın istedik. Bunu kabul etmediler. Bizim "Olmazsa olmaz" dediğimiz şartımız buydu. Bir de çok garip istekleri oldu. Diğer futbolculara vermediğimiz birçok şeyi ona verdiğimiz zaman alınganlık yaratacaktı. "Ben 30 bin euroluk bir ev istiyorum" diyordu. 2 tane 150 bin eurodan aşağı olmayacak araba talep etti. Kendisini biz istemedik. Bunları pazarlık konusu bile yapmadık. Garip isteklerdi."

MELO VE DE JONG'U KIYASLADI

"Melo ile De Jong'un stilleri, hırçınlıkları birbirine benziyor. Melo'nun daha fazla önde olduğu özellikleri var. Fakat, De Jong daha teknik. Melo, De Jong'tan daha çabuktu. Çok renkli bir kişilik, taraftarlar çok sevecek." diyerek konuşmasını noktalayan Levent Nazifoğlu, Dıarra konusunu da açıklamış oldu.

AMK Spor