Kupada üst tura kalan takımlar

Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. tur heyecanı tamamlandı. İşte 4. tura adını yazdıran ekipler...
Kupada üst tura kalan takımlar
Kupanın 3. tur maçlarında rakiplerini mağlup eden; Konya Anadolu Selçukspor, Kahramanmaraşspor, Şanlıurfaspor, İstanbulspor, Amed Sportif Faaliyetler, Çorum Belediyespor, Menemen Belediyespor, Etimesgut Belediyespor, Niğde Belediyespor, Gazişehir Gaziantep, Kayserispor, Kars 36 Spor, Boluspor, Orhangazi Belediyespor, Sivas Belediyespor, Evkur Yeni Malatyaspor, Gümüşhanespor, Batman Petrolspor, Fatih Karagümrük, Hatayspor, Adanaspor, Yeni Altındağ BelediyesporKeçieröngücü, Elazığspor, Ofspor, Denizlispor, Yeşil Bursa, Sarıyer, Tuzlaspor, Akın Çorap Giresunspor, Edirnespor, Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor, Altınordu, Bucaspor, Manisaspor, Tire 1922, Adana Demirspor, Ankara Demirspor, Fethiyespor, Bursaspor, Anagold 24Erzincanspor, Eyüpspor, Kızılcabölükspor, Demir Grup Sivasspor, Afjet Afyonspor ve Çaykur Rizespor 4. tura çıktı.

Ziraat Türkiye Kupası'nda maçların skorları şöyle:


19 Eylül Salı

Anadolu Bağcılar-Konya Anadolu Selçukspor: 0-1

Tokatspor-Kahramanmaraşspor: 0-1

Şanlıurfaspor-Pazarspor: 1-1 (4-2 penaltılarla)

Diyarbekirspor-İstanbulspor: 0-1

Payasspor-Amed Sportif Faaliyetler: 1-3

Bandırmaspor-Çorum Belediyespor: 0-1

Menemen Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği: 4-2

Muğlaspor-Etimesgut Belediyespor: 1-1 (2-3 penaltılarla)

SBS İnşaat Kırklarelispor-Niğde Belediyespor: 1-3

Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Gazişehir Gaziantep: 2-3

Van Büyükşehir Belediyespor-Kayserispor: 0-1

Balıkesir Baltok-Kars 36 Spor: 1-1 (5-6 penaltılarla)

Boluspor-Sinopspor: 3-0

Mersin İdmanyurdu-Orhangazi Belediyespor: 3-5

Kemerspor 2003-Sivas Belediyespor: 0-1

20 Eylül Çarşamba:

İnegölspor-Evkur Yeni Malatyaspor: 0-2

Baysal İnşaat Düzyurtspor-Gümüşhanespor: (4-4)  (3-4 penaltılarla)

Batman Petrolspor-Göztepe: 3-1

Sancaktepe Belediyespor-Elazığspor: 2-4

Erzin Belediyespor-Fatih Karagümrük: 1-2

Hatayspor-Ergene Velimeşespor: 1-0

Kozan Belediyespor-Adanaspor: 1-3

Hacettepe-Yeni Altındağ Belediyespor: 1-2

Keçieröngücü-Silivrispor: 3-1

Kastamonuspor 1966-Ofspor: 1-3

Denizlispor-Düzcespor: 1-0

Tuzlaspor-Zonguldak Kömürspor; 1-0 

Bergama Belediyespor-Sarıyer: 0-2

Yeşil Bursa-Karşıyaka: 3-1

Kocaeli Birlikspor-Edirnespor: 2-2 (3-5 penaltılarla)

Akın Çorap Giresunspor-Cizrespor 3-1

 Altay-Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor: 0-0 (6-7 penaltılarla)

Altınordu-Sultanbeyli Belediyespor: 1-0

Bucaspor-Pendikspor: 2-0

Adana Demirspor-Bayrampaşa: 3-0

Gaziantepspor-Tire 1922: 0-3

Manisaspor-Arsinspor: 4-1

Samsunspor-Ankara Demirspor: 3-3 (1-3 penaltılarla)

Fethiyespor-Nazilli Belediyespor: 2-0

Bursaspor-Tarsus İdmanyurdu: 4-0

21 Eylül Perşembe:

Anagold 24Erzincanspor-Eskişehirspor : 4-2

Eyüpspor-Sakaryaspor: 2-1

Kızılcabölükspor-Ümraniyespor: 2-1

Demir Grup Sivasspor-BUGSAŞ Spor: 3-0

Afjet Afyonspor-MKE Ankaragücü: 2-0

Çaykur Rizespor-Nevşehirspor Gençlik: 3-0