Kiralık Aşk'ta Beşiktaş marşı

Kiralık Aşk'ta Beşiktaş marşı


Kiralık Aşk'ta Beşiktaş marşı... Cuma akşamlarının reiting rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk'ın 40. bölümünde sürpriz bir an yaşandı.

Dizide Defne karakterini oynayan güzel oyuncu Elçin Sangu "Yağmurlu bir günde görmüştüm seni" ve "Kartal gol gol" marşlarını söyledi.

Arabada yolculuk yapan Defne hızlı gitmesini istediği İsmail karaktarerine "Çarşı adına hızlı git, yoksa Beşiktaş bir güzel gününü göremessin" der. Bunu duyan İsmail'de gaza gelerek hızlı gitmeye karar verir. Yağmur yağdığını da gören Defne başlar Beşiktaş marşısın söylemeye, İsmail de kendisine eşlik eder.

İşte bu bahsettiğimiz görüntüler Cuma günlerinin en çok izlenen dizisinde yaşandı. Elçin Sangu bu sahnelerde sempatik tavırları ve söylediği marşla büyük sempati topladı. O görüntüler bir anda sosyal medyanın en çok paylaşılanları arasına girdi.

Güzel oyuncu daha önce başka bir bölümde ise "Beşiktaş'ı tutuyorum ben, Çarşı çocuğuyuz". demişti.

elcin_sangu_besiktas_marsi

Kiralık Aşk Dizisi...

Kendi halinde yaşayan Defne'nin birdenbire değişen hayatı ve aşkın komik halleri...

Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından biri olan Ömer'i kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçek arkadaşlarıdır. Bu korkunç karmaşada, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir Defne: Aşkımızı biz mi seçeriz, yoksa o mu bizi seçer?

Yapım: Ortaks Yapım
Yapımcı: Melda Perahya Yalçın ve Mehmetcan Yüksel
Yönetmen: Barış Yöş
Senaryo: Meriç Acemi

Oyuncu Kadrosu:

Ömer: Barış Arduç
Defne: Elçin Sangu
Sinan: Salih Bademci
Koriş: Onur Büyüktopçu
Yasemin: Sinem Öztürk
Necmi: Levent Ülgen
Neriman: Nergis Kumbasar
Sude: Melisa Şenolsun
Türkan: Hikmet Körmükçü
Hulusi: Ferdi Merter
İsmail: Kerem Fırtına
Nihan: Sanem Yeles
Serdar: Osman Akça
Esra: Melisa Giz Cengiz