Kaya Çilingiroğlu: Fenerbahçe, Başakşehir'e yenilirse Aykut Kocaman’ın son maçı olur

Kaya Çlingiroğlu Süper Lig'de pazar günü oynanacak Medipol Başakşehir-Fenerbahçe maçında sarı lacivertlilerin kaybetmesi halinde Aykut Kocaman'ın gideceğini iddia etti.
Kaya Çilingiroğlu: Fenerbahçe, Başakşehir'e yenilirse Aykut Kocaman’ın son maçı olur
Kaya Çilingiroğlu TRT Spor'da yayınlanan ‘Başlama Vuruşu' programında, pazar günü oynanacak Medipol Başakşehir – Fenerbahçe mücadelesini yorumladı. Çilingiroğlu ilginç iddialarda bulundu.

İşte o sözler: "4 tane final maçı oynadı Fenerbahçe, yine final maçı oynuyor. Çekirge sıçrıyor şimdi, ciddi ve formda bir takımla oynuyor. Başakşehir mutlak favori; ama maç başında 10 kişi kalırsın ve planların değişir. Beşiktaş bunu yaşadı. Mutlak favori olduğu maçta Tosic gitti Van Persie'ye kafa attı. Dengeler değişti.


FENERBAHÇE KAYBEDERSE...

Abdullah Hoca iyi bir taktisyen, sistematik bir şekilde ilerliyor. Fenerbahçe'nin hocası çok demoralize vaziyette. Başkan hiç ortada yok, herhalde seçimlere hazırlanıyor. Fenerbahçe kaybederse bu Aykut Kocaman'ın son maçı olur gibime geliyor. Çok agresif, çok bunalmış her maç bunu anlayabiliyorsun. Kötü bir sonuç alırsa bırakabilir gibi görünüyor."

HABER YORUMLARI