'Bu kadarını ben de beklemiyordum'

Twente forması giyen milli oyuncu Enes Ünal, Hollanda basınına önemli açıklamalarda bulundu.
'Bu kadarını ben de beklemiyordum'
Twente forması giyen milli oyuncu Enes Ünal, Hollanda basınına önemli açıklamalarda bulundu.

Twente'nin golcü oyuncusu Enes Ünal, ligdeki PSV maçı öncesi Hollanda basınına bir röportaj verdi. Performansıyla göz dolduran Milli yıldız, samimi açıklamalar yaptı.


Enes Ünal, kendisinin PSV'nin golcü oyuncusu Luuk de Jong ile kıyaslanması hakkında da yorumda bulundu. Enes, kimin daha iyi olduğuna izleyenlerin karar vereceğini dile getirdi.


Genç oyuncu yaptığı açıklamada ''Bu kadar gol atmayı beklemiyordum ancak 2 haftadır gol atamıyorum. Yeniden ritim bulmam ve her hafta gol atmam gerekiyor. Twente'de oynamak gerçekten güzel bir duygu'' sözleriyle yeniden gollerine devam etmesi gerektiğini dile getirdi.


De Jong kıyaslamalarına da cevap veren Enes, ''De Jong Şampiyonlar Ligi tecrübesi olan bir oyuncu. Öncesinde de Bundesliga'da oynadı. Topu tutmayı çok iyi biliyor. Çalışkan, gerçek bir takım oyuncusu. Hangimizin daha iyi olduğuna gelirsek, bu soruyu bana sormamalısınız'' dedi.

Enes Ünal, sezon başında Manchester City'den kiralık olarak Twente'ye gelmişti. Milli oyuncunun bu sezon 9 lig maçında 7 golü bulunuyor. (Sporx)