Jason Denayer, Galatasaray'a veda etti

Sezon başında Manchester City'den kiralık olarak transfer edilen Jason Denayer, Galatasaray'a veda etti.
Jason Denayer, Galatasaray'a veda etti
Sezon başında Manchester City'den kiralık olarak transfer edilen Jason Denayer, Galatasaray'a veda etti.

Sarı kırmızılı forma ile çıktığı son maçta Ziraat Türkiye Kupası'nı kazanan Belçikalı savunma oyuncusu, Türkiye defterini zaferle kapatmış oldu.

Jason Denayer'in instagram hesabından paylaştığı veda açıklaması şu şekilde;

"Galatasaray'daki sevgili arkadaşlarım, sevgili taraftarlar,

Çoğunuzun bileceği üzere ben az konuşan bir adamım ve konuşmayı her zaman sahada yapmayı tercih ederim. Ancak futbol sezonuyla birlikte Galatasaray'daki kiralık sürem neredeyse bitmek üzere olduğundan, bir istisna yapmaktan şeref duyuyorum.

Galatasaray'daki ilk günümden itibaren herkes çok nazik ve kucaklayıcıydı. Bu nedenle yürekten teşekkür etmek istiyorum. Özellikle kulübe ve desteklerinden ötürü taraftarlara teşekkür etmek isterim.

Türkiye Kupası'nı kazandık ve Avrupa maceramız benim için unutulmaz bir tecrübeydi. Geçtiğimiz 9 ayda yalnızca futbol hakkında çok şey öğrenmedim, hayat hakkında da çok şey öğrendim.

İniş ve çıkışların olduğu zor bir sezon geçirmiş olsak da, efsanevi kulübünüzde ve mükemmel şehrinizde geçirdiğim her andan zevk aldım. Galatasaray için her zaman elimden geleni yapmaya çalıştım çünkü tutkulu taraftarlarımız bana çokça ilham verdi."