İtiraf... "Kulüpler görüşüyor"

Gaziantepspor'un golcü oyuncusu Muhammet Demir, Trabzonspor'un kendisini istediği haberlerinin ardından açıklamalarda bulundu.
İtiraf...
Gaziantepspor'un golcü oyuncusu Muhammet Demir, Trabzonspor'un kendisini istediği haberlerinin ardından açıklamalarda bulundu.

Fanatik'e röportaj veren Muhammet Demir, Trabzonspor'un kendisine olan ilgisini de gizlemeyerek gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

‘Muharrem Usta'ya teşekkürler'

"Transfer konusunda başkanımız açıklama yaptı geçenlerde. Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta da aynı şekilde açıklama yaptı. Beni istediklerini söyledi. Tabii seviniyorum böyle şeyler görünce, mutlu oluyorum. Ben kulübe para kazandırmadan gitmek istemiyorum. Trabzonspor Başkanı'na da buradan teşekkür etmek istiyorum. Çünkü çoğu insan verdiğimiz savaşın farkında değil. Farklı bir durum var burada. İnsanlar maça göre değerlendiriyor. Ben santrforum, top gelirse varım. Bazı şeyler benim elimden çıkıyor çoğu zaman. Burada yaptığımız işin değerini bilen insanlar gördükçe açıkçası mutlu oluyorum."

‘Kulüpler görüşüyor'

"Kulüpler değerlendirirse olur. Görüşüyorlar. Hoca, başkan, arkadaşlarım hepsi görüyorlar EURO 2016'ya gitme isteğimi ve bana yardımcı olmak istiyorlar. Evet bir adım atlamak ise artık bunu yapmak istiyorum."

‘Bütün stoperlerden dayak yiyiyorum!'

"Türkiye'deki bütün savunma oyuncuları aynı. Onlarla mücadele etmek kolay değil. Benim için farketmiyor. Çünkü hepsinden dayak yiyorum. O olmuş, bu olmuş farketmiyor. Sert oyunda problem yok. Ama gaddarlığa girince iş değişiyor. Yıldırmaya çalışıyorlar. Art niyet olmadığı sürece sorun yok."