İşte F.Bahçe'nin yeni teknik direktörü

Sivasspor ve Antalyaspor maçlarının sonuçlarına göre harekete edecek olan Fenerbahçe yönetimi Tayfun Korkut'la dirsek teması halinde. Sivasspor ve Antalyaspor maçlarının sonuçlarına göre harekete edecek olan Fenerbahçe yönetimi Tayfun Korkut'la dirsek teması halinde.
İşte F.Bahçe'nin yeni teknik direktörü
Fenerbahçe'de istifanın kıyısından dönen Aykut Kocaman için Başkan Aziz Yıldırım destek açıklamaları yapsa da rüzgâr yeniden tersine dönebilir. Tecrübeli hoca, Sivas ile Antalya maçlarından 6 puan çıkarmazsa yolun sonuna bir adım daha yaklaşacak. Yönetimin her defasında arkasmda durduğu Kocaman, iki maçta istenilen sonuçları alamazsa, gelen tepkiler çığ gibi büyüyecek. Takımın zaten moral, motivasyon kaybı ve özgüven eksikliği yaşamasının ardından fatura Kocaman'a kesilecek.

KORKUT BEKLETİLİYOR 


Akşam'ın haberine göre; İdarecilerin, Osmanlı maçından sonra görüştüğü Tayfun Korkut gelmek için can atıyor. Olası ayrılıkta Korkut göreve getirilecek. F.Bahçe, Sivas ve Antalya'yı yenemezse yolun sonuna gelecek. Kanarya iki Kırmızı-Beyazlı ekibi geçmek zorunda.
HABER YORUMLARI