"İlk yumruğu Ufuk vurdu"

Çaykur Rizespor-Medipol Başakşehir maçının ardından Başakşehirli futbolcular ve kulüp çalışanları tarafından saldırıya uğrayan ve darp edilen A Spor Muhabiri Selman Kutlu olay anında ailesinin 20 metre uzaklıktaki otoparkta olduğunu ve en çok onların bu olayı görmesinden korktuğunu söyledi.
Kutlu, olayın ardından Başakşehirli oyunculara küfür ettiği iddialarıyla ilgili olarak, "Bu tamamen yalan ve bu yalanı atanlar için de gerekli şikayetleri yapacağım" dedi. Muhabir Kutlu, olayları videodan izleyince dehşete kapıldığını belirterek, "Volkan boğazımı sıkarken ilk yumruğu Ufuk vurdu. En çok canımı yakan ise yere düşen bir insana acımasızca tekme atan Yalçın oldu. Bunu bir insan nasıl yapabilir" ifadesini kullandı.


BİZE BUNU YAPANLAR GEREKEN CEZAYI ALMALI

Kutlu şikayetçi olmasına rağmen kendisini darp edenlerin hiçbir sorun olmamış gibi stattan ayrıldığını ve bunun da kabul edilemez olduğun belirterek, "Öncelikle kurumuma gerçekten teşekkür ediyorum. Tüm imkanlarıyla sonuna kadar arkamızda durdular. Bu bize daha çok güç verdi. Ben şikayetçiyim bunu bana ve arkadaşıma yapanlar gereken cezaları almalı" diye konuştu.(Takvim)
HABER YORUMLARI