İlhan Mansız'dan Adem Kılıççı'ya olay sözler

Suurvivor 2017'de özellikle 'Ünlüler' adasında yaşanan tartışmalar her geçen gün başka bir boyut alıyor. Son olarak eski futbolcu İlhan Mansız ve milli boksör Adem Kılıççı arasında çok konuşulacak bir olay yaşandı.


Yayınlanan ilk bölümünden bu yana izleyicileri ekrana kitleyen 'Survivor 2017'de sular durulmuyor. İzlenme rekorlarını alt üst eden yarışmada heyecan doruk noktada. Son zamanlarda ünlüler takımında yaşanan geriim her geçen gün boyut değiştiriyor.  Ünlüler adasında son zamanlarda oyundaki performansının yanı sıra yaşadığı tartışmalarla adından sıklıkla bahsettiren Adem Kılıç son olorak İlhan Mansız ile tatsızlık yaşadı.  Bireysel dokunulmazlığı kazanan Sema Apak tarafından elenme adayı olarak potaya konan Adem Kılıççı, "Gögüs göğüse savaşalım. Beni yensinler, ellerini öperim. Ama sırtımdan bıçaklamaya çalıştıkları zaman çok farklı bir Adem bulurlar. İlk geldiğim günden bu yana 'boynumu kesebilirsiniz, ama ip takıp çekemezsiniz' dedim. Gücünüz yeterse kesebilirsiniz" şeklinde yorumda bulundu.
 
"DELİKANLILIK LAFLA OLMAZ"

Adem'in bu çıkışından sonra, takım arkadaşı tarafıondan isminin söylenmesinde başrolü oynadığı iddia edilen İlhan Mansız ise "Adalet terazisinden bahsediyor. Adalet terazisi yer, zaman ve şahıslara göre değişmemeli. Fakat Adem'de maalesef böyle değil. Delikanlılık lafla olmaz, icraat yapın görelim" ifadesinde bulundu.  Adada son iki dokunulmazlık oyununu gönüllüler takımına kaybeden Ünlüler takımında Adem ve Sabriye'nin dışında Sedat Karputlu ve Tarık Mengüç eleme potasında yer alıyor.
 
HABER YORUMLARI