'Bizim için final olacak'

Şampiyonlar Ligi'nde Napoli ile 1-1 berabere kalan Beşiktaş'ta Şenol Güneş, maçın ardından açıklamalarda bulundu.
'Bizim için final olacak'
Şampiyonlar Ligi'nde Napoli ile 1-1 berabere kalan Beşiktaş'ta Şenol Güneş, maçın ardından açıklamalarda bulundu.

"SEYİRCİNİN KATKISI OLAĞANÜSTÜYDÜ"

Kaybetsek avantajımızı kaybederdik ama her şey devam ederdik. Golden sonra beklenmedik bir şekilde gol yemek bizim için büyük üzüntü oldu. Genelde savunma arkasına sarkarak pozisyon aradılar. Zor bir maçtı. İyi bir rakiple oynadık. Seyircinin olağanüstü katkısı vardı. Taraftarımızın taktiğimize saygısı bizi olumlu etkiledi. Seyirciye teşekkür ediyorum.

HEM MUTLU HEM GURURLU..."

Rakiplerin oyuncuları teknik ve hızlı çıkıyor. Alan daraltarak oynadık. Maç bittiğinde oyuncularıma, "Sizinle gurur duymak istiyorum ve mutlu olmak istiyorum" dedim. Mutluluk biraz buruk oldu ancak sonuç ne olursa olsun oyuncularımla gurur duyardım. Ellerinden geleni yaptılar.

"DAHA ÇOK POZİSYON YAKALADILAR"

1-0'dan sonra oyunu kopartıp, galip gelebilirdik. Bu yüzden üzgünüz ancak maçın geneline bakarsak bizden daha çok pozisyon yakaladılar. Genel anlamda 1 puan iyi oldu.

"BU MAÇ PENALTI VERİLDİ"

Enteresan bir grup. Napoli'den 4 puan aldık. Kafa kafaya gelsek avantajlıyız. Evimizde Benfica'yı yenersek avantajlı oluruz. Sonra devamına bakarız. 2 maçta penaltılar vardı, verilmedi; bu maçta penaltı verildi.

"ONUR DUYARIM"

Hamle açısından Cenk'i erken kullanmak zorunda kaldık. Bir de sakatlıktan dönen Oğuzhan'ı kullanmak durumundaydık. Tolgay iyi oynadı. Atiba da iyi oynadı. Başkalarının oyuncularımı beğenmesinden onur duyarım. Benfica maçı bizim için final olacak.