İçerde dizisinden Vodafone Arena sürprizi!

Ekranların reyting rekorları kıran dizisi İçeride'nin bir sahnesi, Beşiktaş'ın mabedi Vodafone Arena'da çekilecek. Bu bölüm ile ilgili ilk fotoğraflar basına düştü.
İçerde dizisinden Vodafone Arena  sürprizi!
Bu sezon başlayan İçerde dizisi reyting listelerinde yayınlandığı her bölümüyle üst sıralara oynuyor. Son dönemlerin sevilen dizi İçerde, Vodafone Arena sürpriziyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor.
İçerde Dizisi'nin karakterlerinden Yusuf Müdür ve Sarp, Vodafone Arena'da, o görüntüler ortaya çıktı... Sosyal medyada günün en çok konuşulanlarından oldu.
Vodadone Arena'ya çıkarma yapan İçerde dizisi ekibini Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Orman karşıladı. İçerde dizisindeki Vodafone Arena gelişmesi şimdiden heyecanla beklenilmeye başlandı. Vodafone Arena'da bir sahne çekildi
Show TV'de yayınlanan ve bu sezonun flaş dizilerinde İçerde önümüzdeki bölümlerinden bir sahnenin Vodofone Arena'da çekileceği ekibin stada gelmesiyle belli oldu.

Fikret Orman da katıldı
İçerde dizisinin ekibinin yanı sıra oyuncuları Çağatay Ulusoy ve Mustafa Uğurlu Beşiktaş'ın Vodafone Arena stadını ziyaret etti. Başkan Fikret Orman'ın da katıldığı bu ziyarette dizinin önümüzdeki bölümlerde bir sahnenin bu statta çekileceğinin bir nevi işareti oldu.


HABER YORUMLARI