"Beşiktaş'tan korkacaklar"

Beşiktaş'tan Çin Süper Ligi takımlarından Hebei China'ya transfer olan Ersan Adem Gülüm kulüp kanalına açıklamalarda bulundu.
Beşiktaş'tan Çin Süper Ligi takımlarından Hebei China'ya transfer olan Ersan Adem Gülüm kulüp kanalına açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'ın bir parçası olduğundan dolayı gurur duyduğunu söyleyen Ersan, "Buraya geldiğimde 23 yaşında kiralık bir oyuncuydum. Beşiktaş'ta yaşadıklarım herkese nasip olmaz. Burada iyi ve kötü günler yaşadım ve bu takımın bir parçası olmaktan her zaman gurur duydum. Taraftarlarımız da beni her zaman destekledi. Umarım onları mahcup etmemişimdir" dedi.

Benden 'feda' demen istendiğinde hiç düşünmeden "evet" dedim 

Her zaman Beşiktaş için mücadele ettiğini vurgulayan 28 yaşındaki oyuncu, "Buradan ayrıldığım için üzülüyorum. Ben her zaman Beşiktaş için mücadele ettim. 'Feda' istediklerinde hiç düşünmeden kabul ettim. İyilik yaparssan iki katını geri alırsın. Transferin herkese hayırlı olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.

"Beşiktaş şampiyon olacak"

Siyah-beyazlıların şampiyon olacağına inandığını söyleyen Ersan, "Böyle devam ederse Beşiktaş şampiyon olacak. Taraftarlardan takımı desteklemelerini rica ediyorum. Bu takımın şampiyonluğa ihtiyacı var" dedi.

"Herkes Beşiktaş'tan korkacak"

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın büyük işler yaptığını söyleyen tecrübeli savunmacı, "Beşiktaş'ta tekrar oynamak isterim. Fikret Orman burada çok büyük işler yaptı. Kulüp borç içindeydi. Başkan her şeyi değiştirdi ve en son stadı da yaptı. Stat bitince herkes Bşiktaş'tan korkacak. Vodafone Arena'da Beşiktaş'ı kimse durduramaz" dedi.