Hasan Ali'den düğün müjdesi!

Fenerbahçe forması giyen Hasan Ali Kaldırım, kulübün resmi dergisine konuştu.
Hasan Ali'den düğün müjdesi!
Fenerbahçe forması giyen Hasan Ali Kaldırım, kulübün resmi dergisine konuştu.

Haziran sayısına özel röportaj veren Hasan Ali Kaldırım'ın açıklamalarının satır başları şu şekilde;

"Defansif anlamda az gol yediğimizi; ofansif anlamda az gol attığımızı düşünüyorum. Daha fazla gol atabilirdik. Buradaki yönlendirmem oyuncular olarak değil, biz de defansif adamlar olarak takıma golle katkıda bulunabiliyoruz. Tüm takım olarak; gol pozisyonlarını yeterli olacak şekilde değerlendiremedik."

haz3_50786_6018307

"Kendimi ofansif anlamda geliştirdiğimi düşünüyorum. Zaten her zaman fizik ve kondisyon anlamında dayanıklılığım iyiydi. Ofansif anlamdaki verimliliği de arttırınca, bu da otomatik olarak takıma sağladığım katkıyı gösterdi. Bu katkı, bu sezonki hedeflerimden biriydi ve başardığım için çok mutluyum."

"Antrenmandan önce ve sonra aksatmadan spor salonuna gidiyorum. Bıkmadan, usanmadan aksine büyük zevk alarak spor salonunda oluyorum. Ara ara boks da yapıyorum. Çünkü vücudumun neye ihtiyacı olduğunu ben biliyorum ve ne gerekiyorsa onu yapıyorum. Hatta Samandıra haricinde akşamüstleri evde de spor salonunda çalışıyorum. Bu şekilde kendimi her zaman güçlü hissediyorum."

"Milli takıma tercih edilmeyişimle ilgili yorum yapmak istemiyorum. Çok zor bir gruba düştük. Gruptan çıkmak kolay değil. Gruptan çıkmayı başarırsak, önümüzün açık olduğunu düşünüyorum. İnşallah zor bir dönemden geçen ülkemize güzel bir mutluluk yaşatırlar."

haz4_50786_6018209

"Lig ikinciliğinin ardından sezon sonunu Kupa'yla kapatmak; taraftarlarımıza az da olsa bir mutluluk yaşatmak istiyorduk. Tüm takım olarak bu mutluluğu da, onlara veremediğimiz için çok ama çok üzgünüz."

"Kim çıkarsa çıksın, artık Şampiyonlar Ligi'ne kalmamız gerektiğini düşünüyorum. Bu camianın Şampiyonlar Ligi'nde olması lazım. Bir kere değil, her sene orada sürekli orda olması lazım. İnşallah bu sene, bu turları geçip gruplara kalırız"

"4 sene ne kadar da çabuk geçti. Öncelikle önümüzdeki sezon, 4. Yıldızı takmak istiyorum. Bu kulüpte daha elde edilmemiş başarılara imza atmak istiyorum. İnşallah 5 yılla bitmez; 8 yıl olur, 10 yıl olur. Çok hedefim var"

"Almanya'da nikah kıyacağız. Düğünümüzde inşallah yazın burada olacak."

KOSTAS SLOUKAS

haz6_50786_6018009 haz5_50786_6018107

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımının önemli ise Kostas Sloukas, kulüp dergisine açıklamalarda bulundu.

Kostas Sloukas'ın açıklamalarının satır başları şu şekilde;

"Final Four'da iki önemli karşılaşma oynadık. Kupaya çok yaklaşmıştık ama ufak detaylarla şampiyonluğu kaybettik. Ufak detayların belirleyici olması açıkçası bizleri çok üzdü. Önümüzdeki yıllarda da Fenerbahçe olarak Avrupa Kupası'nı kazanmaya çalışacağız."

"Fenerbahçe formasını giyerek çok doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum. Ben buraya bu taraftarın önünde oynamaya, Avrupa'nın en iyi koçu Zeljko Obradovic ve Avrupa'nın en iyi menajeri Maurizio Gherardini ile çalışmaya gelmiştim. Burada gördüklerim ve yaşadıklarım da doğru adım attığımın ispatıdır. Fenerbahçe Ailesi'nin bir parçası olmaktan ve bu aile için forma giymekten dolayı çok ama çok mutluyum."

"Fenerbahçe gibi büyük hedefleri olan bir takımda oynuyorsanız, yaşadığınız sakatlıklardan da bir an önce kurtulmak için mücadele ediyorsunuz."

"Büyük Fenerbahçe taraftarının önünde oynamak heyecan verici. Sürekli olarak da taraftar ile iletişim halindeyim. Taraftarımıza Euroleague şampiyonluğu yaşatamadığımız için çok üzgünüz ama önümüzde Türkiye Şampiyonluğu var. Fenerbahçe taraftarı için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım."