Hamzaoğlu'ndan Oyuncusuna Övgü

Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Alanyaspor maçı sonrasında konuştu.

Hamzaoğlu'ndan Oyuncusuna Övgü

Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Alanyaspor maçı sonrasında konuştu.
Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Alanyaspor'u 2-0 mağlup ettikleri maçın ardından ilk defa Alanya'da maç yapmanın sevinciyle ilçeye geldiklerini vurguladı.

Aytemiz Alanyaspor karşısına geçen haftalarda kaybettikleri puanları telafi etme planıyla çıktıklarını belirten Hamzaoğlu, "Hedefimiz öncelikle iyi oyundu. Aynı zamanda bazı arkadaşlarımız da çıkıştaydı ve bu arkadaşları görmek için bu maç bir fırsattı. Bunu da iyi değerlendirdik." değerlendirmesinde bulundu.

Maçtan önce planladıkları her şeyin gerçekleştiğini vurgulayan Hamzaoğlu, iyi bir skorla ayrıldıklarını ve emin adımlarla yollarına devam ettiklerini anlattı.

Kalecileri Harun Tekin'in önemli pozisyonlarda iyi kurtarışlar yaptığını ve bir kalecinin yapması gereken şeyi yerine getirdiğini bildiren Hamzaoğlu, "Ekstra iş de yapıyor. Düzgün ve karakterli. İşine de iyi konsantre oluyor. Zaten takımdaki tüm oyuncularımdan memnunum, bozulmadan yolumuza devam ederiz." ifadelerini kullandı.

Maçta Pablo Batalla'nın eksikliğini hissetmediklerini aktaran Hamzaoğlu, "Ligi 11 kişiyle götürmüyoruz. Herkes kapasitesi ve yeteneği escort ankara dahilinde her şeyini ortaya koyuyor. Benim için önemli olan da bu. Ben inanılmazı istemiyorum. Yapabileceklerinin maksimumunu istiyorum." diyerek sözlerini tamamladı.