Hamza Hamzaoğlu: "Genç kardeşlerimize şans vermeye çalıştık"

Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Mersin İdmanyurdu karşılaşmasında genç oyunculara şans vermeye çalıştığını ifade etti.
Hamza Hamzaoğlu:
Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Mersin İdmanyurdu karşılaşmasında genç oyunculara şans vermeye çalıştığını ifade etti.

Haftalar önce hedeften uzaklaşınca gelecek yıllar için kendilerine bazı hedefler koyduklarını dile getiren Hamzaoğlu, "Acaba birkaç oyuncuyu daha altyapımızdan çıkarabilir miyiz dedik. Genç kardeşlerimize daha çok şans vermeye çalıştık. Bugün de bu maçlardan birini oynadık. Oynayan futbolcuları tebrik ediyorum. Sahada kaldıkları sürede ellerinden geleni yapmaya çalıştılar." şeklinde görüş belirtti.

Ligden düşen Mersin İdmanyurdu'na da bundan sonraki sezonlarda başarı dileyen Hamzaoğlu, "Mersin İdmanyurdu gibi bir kulübün de biraz oturup düşünmesi lazım. Çünkü bu hale düşmesi bizim açımızdan da baktığınızda üzücü. İnşallah gerekli dersler çıkarılır ve bundan sonra doğru adımlar atılır." değerlendirmesinde bulundu.

Hamzaoğlu, teknik ekiple oturup değerlendirme yapacaklarını, bundan sonra yola devam edip etmeyecekleri oyuncularla ilgili karar vereceklerini ve bunu yönetimle paylaşacaklarını sözlerine ekledi.

Öte yandan daha önceki 3 maçta Adana'dan gelerek görev yapan özel güvenlik firması görevlileri, paralarının ödenmediği iddiasıyla maçta görev almayarak stadı terk etti. Bunun üzerine tribünde ve saha içerisinde polis ekipleri görev yaptı.

Kaynak: AA