Hamza Hamzaoğlu: "Biz kenarda keyif aldık"

Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, 3-0 öne geçtikleri maçta berabere kaldıkları için üzüldüklerini söyledi.
Hamza Hamzaoğlu:
Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, 3-0 öne geçtikleri maçta berabere kaldıkları için üzüldüklerini söyledi.

Hamzaoğlu, maçtan sonra yaptığı açıklamada, güzel ve keyifli bir maç olduğunu belirterek, "3-0 önde olduğumuz maçta başarılı olmamız gerekirdi. Bunu başaramadık. Yine de oyuncularımı kutluyorum. İlk yarı istediğimiz gibi gelişti. Oyunu bir türlü oturtamadık. Düşündüklerimizi hemen hemen yaptık. İlk yarıda rakibin ataklarına da cevap verdik." dedi.

İkinci yarıda Osmanlıspor'un tempoyu yükselttiğini aktaran Hamzaoğlu, şöyle konuştu:

"Biz de tempolarına ayak uydurduk. Burada 3-0 galip durumdayken 1 puanla dönmek bizi üzdü. Müthiş bir maç oldu. Biz kenarda keyif aldık ama geriden gelen taraf biz olsaydık daha güzel olacaktı. Osmanlıspor'u da tebrik etmek istiyorum. Hücum ve savunma yönüyle oturmuş bir takım. Biraz acemilik yaptık. Tecrübeli oyunculara rağmen maçın atmosferine kendimizi kaptırdık. Oyunun temposunu düşürmeliydik. Bunda başarılı olamadık. Rakibimiz de buna izin vermedi. Osmanlıspor maçı istedi. Yine de şanslıyız. Son dakikalarda bir gol daha yiyebilirdik."

Öte yandan, maçta tribünlerde bulunan bir grup işitme engelli taraftar, karşılaşma öncesi seremonide İstiklal Marşı'nı işaret diliyle okudu.