Hakan Çalhanoğlu'na şantaj şoku!

SPORCOPE DIŞ HABERLER - Bayer Leverkusen forması giyen milli futbolcumuz Hakan Çalhanoğlu, şantaj haberiyle sarsıldı.
Hakan Çalhanoğlu'na şantaj şoku!
SPORCOPE DIŞ HABERLER - Bayer Leverkusen forması giyen milli futbolcumuz Hakan Çalhanoğlu, şantaj haberiyle sarsıldı.

Hamburg'da oynadığı dönemde Hakan Çalhanoğlu'ndan hamile kaldığını ve futbolcunun karnına vurması sebebiyle çocuğunu düşürdüğünü iddia eden Anita Latifi isimli medyatik güzel, başka bir şahız aracılığıyla yıldız oyuncudan 250 bin avro istedi.

Gelen şantaj teklifi üzerine Hakan Çalhanoğlu ve danışmanı Bektaş Demirtaş, Düsseldorf Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Düsseldorf Savcılığı'nın başlattığı soruşturma neticesinde de Anita Latifi hamile kalmadığı ve çocuk düşürmediği ortaya çıktı.

Soruşturma sonucunda ayrıca Hakan Çalhanoğlu'nu telefonla arayıp Anita Latifi adına 250 bin Euro isteyen kişinin de bir gazeteci olduğu anlaşıldı. Gerçeklerin ortaya çıkmasının ardından savcılık, Anita ve suç ortağı gazeteci hakkında bir iddianame hazırlayıp mahkemeye sundu. İddianamenin mahkemedeki geleceği ise henüz belirsizliğini koruyor.

2014 yılında "Almanya Süper Starını Arıyor" adlı şarkı yarışmasında adını duyuran 20 yaşındaki Anita Latifi, şarkıcılığından ziyade internete düşen seks videosu ile gündeme gelmişti.

Anita Latifi'nin iddiası şu şekilde;

"Hakan ile bir partide tanıştık ve o gece birlikte olduk. Daha sonra hamilelik testi yaptırdım ve test neticesinde hamile olduğumu anladım. Kürtaj yaptırmak istemeyince de Hakan bir eğlence sırasında karnıma vurdu. Ertesi gün hastaneye gittim ve çocuğumu kaybettiğimi söylediler"

26150508-6fa0-49e3-b6ba-6a273924684c