Günün iddaa yorumları

Sporcope İddaa kuponları ile kazandırmaya devam ediyoruz. Copa America ve Euro 2016 boyunca da iddaa tahminlerimiz ve kuponlarımız sürecek.
Günün iddaa yorumları
Sporcope İddaa kuponları ile kazandırmaya devam ediyoruz. Copa America ve Euro 2016 boyunca da iddaa tahminlerimiz ve kuponlarımız sürecek.

İşte günün tercihleri;

102 Arnavutluk - İsviçre:

Fransa'nın Romanya karşısında aldığı 2-1'lik galibiyetin ardından EURO 2016 heyecanı bu akşam oynanacak iki müsabaka ile devam edecek. Günün ilk maçı yine A Grubu'nda. İsviçre ile Arnavutluk karşı karşıya gelecek. Arnavutluk tarihinde ilk kez büyük bir şampiyonada boy gösteriyor. İsviçre ise turnuvanın dikkat çeken ekiplerinden biri. Kaliteli bir oyuncu grubundan oluşuyor. Favori İsviçre, Arnavutluk karşısında rahat bir galibiyet alacaktır.

103 Galler - Slovakya:

B Grubu'nun açılış maçı Galler ile Slovakya arasında oynanacak. İngiltere'nin favori olduğu grupta ikincilik açısından çok kritik bir maç. Slovakya iddiasız, Galler ise tam bir kapalı kutu. Galler'in galibiyeti makul gözükse de 2.5 alt tercihi daha cazip geliyor. Skor açısından sakin bir mücadele bizleri bekliyor.

104 İngiltere - Rusya

İngiltere uzun yıllar sonra ilk kez böylesine iddialı bir görüntüde. Yetenekli ve kaliteli ayakları olan İngiltere, uzun bir süre sonra katıldığı turnuvada şampiyonluk adayları arasında gösteriliyor. Roy Hudgson ve öğrencileri yalnızca grubun değil kupanın da favorileri arasında bulunuyor. İlk maçlarında Rusya karşısında hüsran yaşamayacaklardır. Kane ve Rooney ikilisi skor üretmeyi başaracaktır. Bu karşılaşmada İngiltere'nin galibiyetine güvenebilirsini.

GÜNÜN BANKO KUPONU

102 Arnavutluk - İsviçre: 2
104 İngiltere - Rusya: 1
274 ABD - Paraguay: 1.5 gol üstü

Oran: 2.94

BU KUPONU NESİNE.COM ÜZERİNDEN OYNAMAK İÇİN TIKLAYIN