Günün Filmi: Beyin

Takipçilerimizden arada filmi tavsiyesi isteyenler oluyor.. Onlar için arada bazı film tavsiyelerimiz olacak. Bunlarda ilki hem eğlence hem sağlık hem de spor endüstrisini anlatan müthiş bir film...
Günün Filmi: Beyin
Takipçilerimizden arada filmi tavsiyesi isteyenler oluyor.. Onlar için arada bazı film tavsiyelerimiz olacak. Bunlarda ilki hem eğlence hem sağlık hem de spor endüstrisini anlatan müthiş bir film...Risk:

Başroldeki oyuncumuz doktor olarak hem kariyerini hem de kendisi ile ailesinin hayatını riske atarak büyük bir olaya girişmiştir.


Sadakat için;Davasında sonuna kadar sadık olup doğruluğu ve dürüstlüğünü kanıtlamıştır.Futbol için;

İnsanlar pazar günleri Amerika'da ve Batı'da kliseye bırakıp yerine stadlara gitmeye başlamıştır. Ve bu onlar için bir din olmuştur. Aslında bu bütün dünyada geçerlidir. İnsanlar uyuşturulup boş işlere bu asırda maalesef çok daldı. Bir uyanma olur mu bilmiyoruz.


Beyin için;

Alakasız olayların beyin için içte öyle olmadığını biliyoruz. Kim bilir kim nerden nasıl beyinde bir sarsıntı geçirdi. Belki fiziksel belki de psikolojik. Sonuçta beyindeki bazı bağlantıların kopması, bazı yerlerin çalışmaması insanlara yeni şeyler getiriyor. Bu gözlükle uyuşturucuya bağımlı, sokaklarda yaşayan, başka maddesel bağımlı olanları bu şekilde değerlendirirsek onları daha iyi anlayabiliriz. Çünkü kimsenin ne şekilde hayatını sonlandıracağını bilmeyiz. Duamız Rabbimizin bizi bu şekilde kullanmaması.


Politika için;

Doğruyu nerede söylersen söyle, önce engellenirsin. Çünkü sistem yanlışın üzerine kurulmuştur. Eğer birden dürüstlüğün, Hakkın gelmesini istiyorsan yanlışı yıkman gerekiyor. O da hemen mümkün olmadığı için, insanlar cehalet modelini uygulayarak yani bilmemezlikten, biliyorsa da görmemezlikten gelecektir.Ve son söz;

Allah insanı ne için tasarlamıştır?

İnsanın yüzbinlerce belki milyonlarca iş yapma seçiminden hangilerini seçmesi daha iyidir?
[embed]https://www.youtube.com/watch?v=Io6hPdC41RM[/embed]Film notumuz: 8.3