Güneş'ten itiraf; "Üzüldüm"

Spor Toto Süper Lig ekibi Beşiktaş'ın teknik direktörü Şenol Güneş, 4-0 kazandıkları Gaziantepspor karşılaşmasını değerlendirdi.
Güneş'ten itiraf;
Spor Toto Süper Lig ekibi Beşiktaş'ın teknik direktörü Şenol Güneş, 4-0 kazandıkları Gaziantepspor karşılaşmasını değerlendirdi.

Maçtan sonra yayıncı kuruluşa konuşan Güneş, "İkinci yarının ilk maçını oynadık. İyi başlayıp, iyi bitirmek istiyorduk. Artı ve eksiklerimiz var. Rakibe daha az pozisyon vermemiz gerekiyor" dedi.

Daha iyi olmaları gerektiğini söyleyen tecrübeli çalıştırıcı, "Futbol bir oyun. Hak ettiğimiz bir galibiyet aldık. Baskı yapıldığında pas ile çıkmaya çalışan bir takıma karşı oynadık. Verdiğimiz net pozisyonlar var" ifadelerini kullandı.

Takım içi uyumdan bahseden Güneş, "Takımın tümü iyi niyetliydi. Bir takım olarak herkes iyiydi. Camia olarak birlikteliğimizi korursak daha iyi olacağız. Bugün itibari ile maç bitmiştir. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum" yorumunda bulundu.

Çin'e giden Ersan Adem Gülüm hakkında konuşan Güneş, sözlerini şöyle noktaladı; "Ersan'ın gitmesine üzüldüm. İyi oyuncu ve iyi insandı. Takıma varlığı ile etki yapıyordu. Kapıyı güzel kapatarak gitti. Bütün oyunculara örnek olacaktır. Kulüp ve oyuncunun çıkarları doğrultusunda böyle bir karar veriliyor. Saygı duyulması lazım. Yeni oyuncular oyun olarak da gayet iyiydiler."