"Gole sevinmemeyi maçtan önce..''

Beşiktaş'ın Trabzonspor'la 2-2 berabere kaldığı maçta takımının ilk golünü atan eski Beşiktaşlı Olcay Şahan, maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'ın Trabzonspor'la 2-2 berabere kaldığı maçın ardından bordo-mavili takımın ilk golünü kaydeden Olcay Şahan müsabakadan sonra açıklamalarda bulundu.


Attığı golü ve hissettiklerini belirten eski Beşiktaşlı, “Öncelikle benim için çok özel bir maçtı. Vodafone Park'ta başka bir formayla ilk defa bir maça çıktım. Taraftara da teşekkür ederim beni çok iyi karşıladılar. Bu da burada başarılı olduğumu ve takım adına bir şeyler başardığımı gösteriyor” dedi.

Olcay oyunu değerlendirirken takımın gelecekte daha iyi olacağını da şöyle iddia etti: “Zor bir maçtı. Türkiye'nin en zor deplasmanından bir puan aldık. Biraz üzgün biraz da mutluyuz. Sezonun yedinci haftası bitti; zor bir fikstürü atlattık. Asıl puan toplayacağımız maçlar şimdi başlıyor. Taraftara da sesleniyorum, bize inansınlar sezonun devre arasında çok daha iyi bir noktada bulunacağız.”

"Gole sevinmemeyi maçtan önce düşünmüştüm. Attığım gollerin yarısını Vodafone Park'ta attım, yine atacağım içime doğmuştu"
HABER YORUMLARI