Gökhan Töre resmen West Ham'da

SPORCOPE DIŞ HABER - Beşiktaşlı Gökhan Töre resmen West Ham Ynited'a transfer oldu.
Gökhan Töre resmen West Ham'da
SPORCOPE DIŞ HABER - Beşiktaşlı Gökhan Töre resmen West Ham Ynited'a transfer oldu.

Kulübün resmi internet sitesinde detaylarına yer verilen transferde Gökhan Töre yeni formasıyla ilk pozlarını verdi ve açıklamalarda bulundu. Beşiktaş'ın bu transferden 1 yıllık kiralama bedeli olarak 2.9 milyon euro alacağı, transfer opsiyonunun da yaklaşık 12 milyon euro olduğu resmen açıklandı.

Töre, Slaven Bilic'in West Ham'da olmasının transferdeki en büyük etken olduğunu söyleyerek, "O büyük bir hoca. Beni çok iyi tanıyr. Benim de ona hayır demem olanaksızdı" ifadelerini kullandı. WEst Ham United taraftarlarına da mesaj gönderen Töre, "Buraya geldiğim için çok mutluyum. Taraftarların ne kadar tutkulu olduğunu biliyorum. Benim buraya gelmemi onların da çok istediğini biliyorum. Onların önünde sahaya çıkmayı heyecanla bekliyorum.

Töre son olarak Slaven Bilic'in baba şevkati ile oyuncularına yaklaştığını belirterek, "O, çalıştığım en iyi hocaydı. Onun yanında kendimi ailemleymiş gibi hissediyorum" ifadelerini kullandı.

https://twitter.com/sporcope/status/752488768054198272

Pic by Arfa /  Griffiths Photographers Gokhan Tore Signs for West Ham United  06-07-2016  NO FREE USE

Pic by Arfa /  Griffiths Photographers Gokhan Tore undergoes his medical at Spire Roding Hospital prior to signing for West Ham United  06-07-2016  NO FREE USE