Gençlerbirliği: "Medyadan öğrendiğimiz..."

Gençlerbirliği Kulübü, 5 yönetim kurulu üyesinin istifasıyla ilgili bir açıklama yayınladı.
Gençlerbirliği:
Açıklama şöyle:

"Kulübümüz yönetim kurulu üyelerinden bir kısmının , 05.10.2017 tarihi itibarıyla, istifa ettiklerine yönelik olarak medyada yer alan haberlere ilişkin, kulübümüzün resmi açıklamasıdır:

Cumhuriyetimiz ile yaşıt Gençlerbirliği Spor Kulübü, tüm kamuoyunca bilinen spor etik ve ahlakına yönelik köklü değerlere sahip bir camiadır. Bugüne kadar, tüm yöneticilerimiz de bu ahlaka ve değerlere uygun olarak kulübün yönetimini gereği gibi yerine getirmek üzere gerekli tüm sorumluluklarını özenle gerçekleştirmişlerdir. Her Gençlerbirliği yöneticisi , bu göreve gelirken camiaya karşı ne kadar büyük bir sorumluluk yüklendiğinin bilinci ile göstermesi gereken özverilerin farkında olarak bu görevi üstlenmektedir. Lakin süreç içerisinde bir kısım yöneticilerimiz bu görevin gereklerini yerine getirmede acze düşebilir , bu durumda da kulüp yönetim ahlakına uygun olarak her yöneticimiz kendi durum ve vaziyetini değerlendirerek istifa etmek sureti ile gereğini yapabilecek Gençlerbirliği kültürüne sahiptir.

Bu kapsamda istifa ettiklerini medya aracılığı le öğrenmiş olduğumuz , değerli yönetim kurulu üyelerimizin, gerekli değerlendirmeyi yaparak, Gençlerbirliği kültürüne uygun davranmış olmaları nedeni ile istifalarının tarafımızca da elimize resmi istifa bildirimlerinin gelmesini müteakip işleme konulacak olduğunu bildirir, bugüne kadarki çalışmaları nedeni ile kendilerine teşekkür ederiz.


Saygılarımızla"
HABER YORUMLARI