Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'dan çifte transfer

PTT 1. Lig ekiplerinden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Uche Kalu ve Yasin Palaz'ı transfer etti.
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'dan çifte transfer
PTT 1. Lig ekiplerinden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Uche Kalu ve Yasin Palaz'ı transfer etti.

Kulüp başkanı Osman Toprak, makamında düzenlendiği basın toplantısında, 2 önemli ismi daha kadrolarına kattıklarını söyledi.

Uche ve Yasin'in tecrübelerinin yanı sıra yetenekleriyle adlarından söz ettiklerini ifade eden Toprak, iki oyuncunun da birçok kulübün transfer listesinde olmasına rağmen tercihlerini Gaziantep'ten yana kullandığını vurguladı.

Yapılan transferlerle daha güçlü bir yapıya büründüklerini anlatan Toprak, "Belki 1-2 oyuncuyu daha transfer edebiliriz. Topuk Yaylası'nda gerçekleştireceğimiz kampın ikinci etabında tam kadro olmak istiyoruz. Zaten transfer çalışmalarımız büyük oranda tamamlandı. Sadece ihtiyaç duyulan 1-2 transfer daha yapabiliriz." diye konuştu.

Forvet oyuncusu Uche Kalu ise Gaziantep ekibine transfer olduğu için duyduğu memnuniyeti dile getirerek, var gücüyle emek verip sezon sonunda yeni bir mutluluk yaşamak istediğini kaydetti.

Orta saha oyuncusu Yasin Palaz da kendine inanıp güvenenleri mahcup etmemeye çalışacağını aktararak, "Şampiyonluk yaşamış takımdan buraya geldim. Gaziantep'te de uzun zamandan beri beklenen bir başarı var. İnşallah geçen yılki sevinci bu yıl da yeniden yaşayacağız." ifadesini kullandı.

İki futbolcu da mavi-beyazlı kulüple ikişer yıllık sözleşme imzaladı.