Gareth Bale'in başı mafya ile belada!

Real Madrid'in yıldız futbolcusu Gareth Bale'in başı mafya ile belada! Bale'in nişanlısı Emma Rhys-Jones'ın manken kuzeni Epiphany Dring, 1.1 milyon lira değerindeki mücevherle ortadan kaybolunda mafya, Galli futbolcunun peşine düştü.
Gareth Bale'in başı mafya ile belada!
Real Madrid'in yıldız futbolcusu Gareth Bale'in başı mafya ile belada! Bale'in nişanlısı Emma Rhys-Jones'ın manken kuzeni Epiphany Dring, 1.1 milyon lira değerindeki mücevherle ortadan kaybolunda mafya, Galli futbolcunun peşine düştü.Dünyanın en pahalı futbolcularından biri olan Real Madridli Gareth Bale'in başı mafya ile belaya girdi.

İngiliz medyasında yer alan haberlere göre Gareth Bale'in nişanlısı Emma Rhys-Jones'un manken kuzeni Epiphany Dring, içinde 1.1 milyon lira değerinde mücevher olan bavulla ortadan kayboldu.

Mafya ile bağlantısı olduğu ileri sürülen Epiphany Dring'den (üstte) 5 haftadır haber alınamıyor.Güzel mankenin annesi, "Kızımla 5 haftadır görüşemiyorum. Normalde kızım büyükbabası ile Cardiff'te kalıyordu" açıklamasını yaptı.Tüm aramalara karşın Epiphany Dring'den haber alamayan mafya, Gareth Bale ve nişanlısının yazlık villasını yaktı (üstte). Polisler, Bale'in İspanya'daki evi önünde sürekli nöbet tutuyor.

Ayrıca, Real Madrid Futbol Takımı'nın son oynadığı Las Palmas maçında kaldığı Hotel Santa Catalina'da Gareth Bale için üç polis görevlendirildi. Polisler Galli futbolcuyu 24 saat koruma altında tuttu.

Hürriyet