Galatasaraylı futbolcu Armindo Bruma transfer açıklaması yaptı

Galatasaraylı futbolcu Armindo Bruma, Galatasaray'ın kamp yaptığı Gwatt şehrinde açıklamalarda bulundu. Galatasaray'ın Portekizli futbolcusu Bruma'nın açıklamalarının tamamı şu şekilde;
Galatasaraylı futbolcu Armindo Bruma transfer açıklaması yaptı
Galatasaraylı futbolcu Armindo Bruma, Galatasaray'ın kamp yaptığı Gwatt şehrinde açıklamalarda bulundu. Galatasaray'ın Portekizli futbolcusu Bruma'nın açıklamalarının tamamı şu şekilde;

Armindo Bruma, "Benim için de kamp dönemi iyi geçiyor. Takım da iyi çalışıyor. 2 maç oynadık. Her şey gayet yolunda. Kendimi daha iyi hissediyorum. Bu sadece benim elimde olan bir şey değil. PSV'den gelen teklif doğru, yalan değil. Benim de bilgim var ancak şu Galatasaray'dayım ve Galatasaray'ın oyuncusuyum. Konu, iki takım yöneticileri arasında konuşulacak bir konu. Ben buradayım ve kontratıma saygılıyım. Galatasaray da PSV de Avrupa'nın çok büyük kulüplerinden. Burada oynamaktan dolayı da mutluyum. Dediğim gibi PSV'nin bir teklifi var ancak bu konu yöneticilerin değerlendireceği bir konu. Eğer iki kulüp anlaşılırsa o zaman neler olur görürüz. Ben Galatasaray'ın oyuncusu olarak kontratıma saygılıyım ve çalışmalarımı da iyi bir şekilde sürdürüyorum." ifadelerinde bulundu.

Portekizli futbolcu La Liga'daki futbolculuk dönemine de değindi "Real Sociedad'a giderek, La Liga'ya giderek kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum. Benim için iyi bir deneyim oldu. Orada çok şey öğrendim. Bitiricilik konusu da öz güvenle alakalı biraz. Burada hocalarım, arkadaşlarım, yöneticiler sürekli benimle konuşuyorlar ve bu da performansıma olumlu yansıyor. Şu an kendimi güvende hissediyorum. Gün gün bakarak, antremanlarda çalışarak, elimden gelenin en iyisini yaparak büyümeye ve kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Bonservis bedelimle ilgili herhangi bir baskı yok. Eğer bir baskı varsa sürekli oynamak istememle alakalıdır. Galatasaray bana güvendi, inandı. Ben de bu güvenin karşılığı olarak antremanlarda ve maçlarda kendimi en iyi şekilde hazırlamaya çalışıyorum." dedi.

Galatasaraylı futbolcu takım arkadaşı Koray Günter'in sakatlığının sorulmasının üzerine "Koray'ın sakatlığına en çok üzülen insanlardan biri benim. Çünkü ben de yaşadım öyle bir sakatlığı. Bu sakatlık zor bir dönemden geçirir oyuncuları. Koray da bu dönemin içerisinde. Ancak bunu atlatarak güçlü bir şekilde sahalara döneceğine inanıyorum. Koray güçlü bir karaktere sahip." diye belirtti.

Bruma oynamak istediği bölge olarakta "Sağda da oynarım solda da ama sol açıkta oynamayı daha çok seviyorum." dedi.