Galatasaray'ın Melo için şartları var

İnter'den ayrılmayı düşünen Brezilyalı, eski kulübü için nabız yoklarken, ona verilecek cevap ise net olacak.
Galatasaray'ın Melo için şartları var
İnter'den ayrılmayı düşünen Brezilyalı, eski kulübü için nabız yoklarken, ona verilecek cevap ise net olacak.

Galatasaray'ın Pitbull için 3 şartı var...Tekrar sarı kırmızılı formayı giymek isteyen ve Galatasaray'a geri dönmek için nabız yoklayan Felipe Melo için yönetim şartlı "Evet" diyecek...Brezilyalı eski futbolcusunu saha içinde bu sezon mumla arayan Galatasaray'da, Melo'ya konusu ciddi olarak masaya yatırıldı.33 yaşındaki Melo için sarı kırmızılı yönetimin yeşil ışık yaktı ancak kendi taleplerini de sambacıya iletecek.Gelin, Melo konusunda yaşananlara hep birlikte bakalım...

2- YILLIK ÜCRETİN ESKİSİNDEN DAHA AZ OLACAK. BU KONUDA DA "FEDA" DEMEYE HAZIRSAN, GÖRÜŞÜRÜZ."

"KULÜBÜNLE SEN GÖRÜŞ"
G.Saray, Melo için kesin olarak bonservis bedeli ödemek istemiyor. Sezon başında "Inter'e gitmek istiyorum" diye ısrar eden ve 3.7 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında İtalya'nın yolunu tutan sambacı için bonservis hamlesi yapılmayacak.

YÖNETİM, GİDERKEN MESAJI VERMİŞTi
Dönüş için nabız yoklayan Melo, bu kararını resmi boyuta taşımak isterse bonservis sorununu Inter ile kendisi çözecek. Galatasaray, İtalya yolculuğu öncesi Melo'ya giderken "Kapımız sana her zaman açık" demişti. Bu da Melo'yu umutlandırıyor.

"2.6 MiLYON EURO'YA OYNAYAMAZSIN"
Fakat, önemli bir ayrıntı daha var... Melo'nun alacağı yıllık ücret konusu problem. Brezilyalı yıldızın performansında yaşının ilerlemesi nedeniyle düşüşler olacağını düşünen sarı kırmızılı yönetim, ayrılırken 2.6 milyon Euro alan Melo'dan indirim isteyecek.

"DÜŞÜN, TAŞIN VE KARARINI VER"
Galatasaray yönetimi Melo ile bu şartlar sağlanırsa anlaşma masasına oturacak. Florya'da özellikle zaman zaman hırçın tavırları nedeniyle tepki toplayan Melo'dan geçmişi silip, tüm takımı kucaklaması ve eski huylarından vazgeçmesi de söylenecek.

3- "ESKi HUYLARINDAN VAZGEÇECEKSiN. GEÇMiŞTE YAŞANANLARI SiLiP, TÜM TAKIMI KUCAKLAMAK ZORUNDASIN."