Çok sıcak Tannane açıklaması

Çok sıcak Tannane açıklaması


Galatasaray'ın transfer gündeminde olan Oussama Tannane'nin menajeri Gudio Alpers, Sporcope'a konuştu. Albers Oussama Tannane'nin transfer durumuyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Soru: Öncelikle, Galatasaray'ın Oussama Tannane ile ciddi şekilde ilgilendiği doğru mu?

Cevap: Galatasaray ile Tannane'nin transferi için görüştük ancak Tannane Galatasaray'ın istediği tek futbolcu değil. Şu anda ortada bir anlaşma yok. Önümüzdeki hafta her şey daha netleşecektir. Oyuncunun ve kulübün durumu hakkında bilgi alışverişimiz oldu. Onun dışında henüz değişen hiçbir şey yok. Galatasaray Oussama'ya başka isimlerle de ilgilendiğini, tek opsiyonun o olmadığını iletti. Belki farklı bir oyuncuyla ilgilenmeye karar verdiler, bilemiyorum.

"Kanat oyuncusu arıyorlar"

Soru: Galatasaray ile Oussama Tannane için ikinci bir görüşme oldu mu? Transferdeki son durum nedir?

Cevap: Geçtiğimiz hafta Galatasaray ile hiçbir görüşmemiz olmadı. Galatasaray kanat oyuncusu aradıklarını ve ne tür bir kanat oyuncusuna ihtiyaç duyduklarını Tannane'ye anlattı. Başka görüşmeler yaptıktan sonra kendisiyle bir kez daha görüşmek için iletişime geçeceklerini belirttiler. Tannane de şu an eski takımıyla antrenmanlara çıkıyor. Bu görüşmeden sonra herhangi bir gelişme olmadı.