Galatasaray doktoru Yener İnce sakatlıklar hakkında bilgi verdi

Galatasaray'da sakatların son durumu ile ilgili kulüp doktoru Yener İnce açıklamalarda bulundu.
Galatasaray doktoru Yener İnce sakatlıklar hakkında bilgi verdi
Galatasaray'da sakatların son durumu ile ilgili kulüp doktoru Yener İnce açıklamalarda bulundu.

Yrd. Doç. Dr. Yener İnce'nin basın toplantısındaki açıklamaları şu şekilde:

Koray sağ dizine bir darbe oldu. İlk tespitlerde çoklu bağ yaralanmasından şüphelendik. Çok arzu etmediğimiz kötü bir sakatlığı oldu. Bugün MR'ı çekildi. İç çarpraz bağları ve menisküsünde hasar tespit ettik. İlerleyen süre içerisinde detaylı bilgi paylaşacağım. Ameliyatını yapıp en kısa zamanda dönmesini sağlayacağız. Sezonun ilk yarısında oynamayacak. Koray'ın dönmesi Ocak ya da Şubat ayını bulabilir.

SERDAR'IN EKSTRA MAÇ EKSİĞİ VAR

Serdar Aziz ile yaptığımız özel bir program var. Geçen sezonu sakatlık ile tamamlamıştı, sezon sonu oynayamamıştı. Bir program dahlinde çalışıyor, takımla çalışıyor. Beklediğimiz seviyeye gelmesini bekliyoruz. Teknik ekibe teşekkür ederiz, dünkü karşılaşmada oynamadı. Bugünkü idmana katıldı yarın da katılacak. Ekstra maç eksiği var. Çok ciddi bir problemi bulunmuyor. Oyuncuyu korumak adına böyle programlar oluyor.

SEMİH'İN CİDDİ SAKATLIĞI YOK

Semih'e ufak bir müdahalede bulunduk. Ciddi bir sıkıntısı yok. İkinci kampta burada bizimle olacak. Ciddi bir sakatlığı yok, çok basit bir müdahalede bulunduk.

Hamit geçen sezonu sıkıntılı geçirdi. Bu sezon iyi başladı. Özel program dahilinde sezon içerisinde sağlıklı olarak takımla birlikte olmasını sağlayacağız. Uzun süre oynamayan bir oyuncu için dünkü karşılaşma onun için iyi geçti.