Galatasaray'da 7 isme neşter

Galatasaray'da başarısız geçen sezonun üstüne son Kasımpaşa maçında yaşananlar yönetimi harekete geçirse de Avrupa Ligi yarışından dolayı operasyon yaz aylarına kaldı.
Galatasaray'da 7 isme neşter
Galatasaray'da bir süredir konuşulan ve büyük gürültü kopartması beklenen neşter Avrupa Ligi'ne gitme şansını tehlikeye sokmamak için Haziran ayında vurulacak. Sözleşme imzalamaya yanaşmayan Bruma'nın iyi bir rakama satılması, yıllık 5 milyon Euro ücreti sorun olan ve Tudor'la yıldızı barışmayan Sneijder'ın ile vatandaşı De Jong'un da elden çıkarılması bekleniyor.

Dev operasyona yerli isimler de eklenecek. Kaptanlık meselesi nedeniyle birbirlerine küs olan Selçuk ve Sabri için de tehlike çanları çalmaya başladı. Tudor'un ‘kalırsa yararlı olur' raporu vermesine rağmen son yaşananlar Sabri'nin durumunu etkiledi.

Cavanda ve Chedjou da yolcu

Bu üç oyuncunun yanı sıra Trabzon'dan alınan ancak hiçbir katkı sağlayamayan Luis Cavanda da gönderilecek. Sözleşmesi sona eren Chedjou'nun yerine ise iyi bir stoper transfer edilecek.

Taraftarın vereceği reaksiyonu da düşünen yönetim, Sabri kararını yaza bıraktı. Gelecek sezon 2.9 milyon Euro kazanacak olan Selçuk İnan'dan da ya yıllık ücretini düşürmesi ya da kendisini isteyen bir kulüp varsa teklif getirmesi istenecek.(Habertürk)

HABER YORUMLARI