Sneijder geri döndü

Sarı-kırmızılı ekip, Belek'te konakladığı otelin tesislerinde, teknik direktör Mustafa Denizli yönetiminde günün ilk çalışmasını gerçekleştirdi.
Sneijder geri döndü
Sarı-kırmızılı ekip, Belek'te konakladığı otelin tesislerinde, teknik direktör Mustafa Denizli yönetiminde günün ilk çalışmasını gerçekleştirdi.

Ziraat Türkiye Kupası'nda dün yapılan Karşıyaka müsabakasına ilk 11'de başlayan futbolculara ilk antrenmanda izin verilirken, diğer oyuncular kondisyon ve pas çalışmalarının ardından, minyatür kalede ve yarı sahada çift kale maç yaptı.

Sneijder, antrenmanın tamamında yer aldı

Galatasaray'da tedavisi tamamlanan Wesley Sneijder, idmanın tamamında takımla çalıştı.

Sağ dizine bandaj yapılan Hollandalı futbolcu, çift kale maçlarda da yer alarak durumunun iyi olduğunu gösterdi.

Öte yandan, tedavileri süren Burak Yılmaz ile Sabri Sarıoğlu'na, kondisyoner eşliğinde takımdan ayrı çalışma programı uygulandı.

Sarı-kırmızılı ekipte, Almanya'da tedavi olan Lukas Podolski'nin, 15 Ocak Cuma gününe kadar sürecek Antalya kampına katılmayacağı, Hamit Altıntop'un ise önümüzde günlerde kadroya dahil olacağı aktarıldı.

Antrenman sırasında sulama sistemi devreye girdi

Antrenman esnasında saha sulama sisteminin otomatik olarak devreye girmesi, ilginç görüntülere neden oldu.

Sarı-kırmızılı takımın minyatür kale maç oynadığı esnada, saha içindeki ve çevresindeki sulama fıskiyeleri bir anda çalışmaya başladı. Oyuncular ıslandığı için çalışmaya ara vermek zorunda kaldı.

Saha kenarındaki sulama fıskiyelerinin de açılmasıyla bu kez basın mensupları zor durumda kaldı. Bazı basın mensupları oldukça ıslanırken, futbolcuların yaşananlara gülmesi dikkati çekti.

Sneijder bu duruma kahkahayla gülerken, saha içindeki bir fıskiyenin yönünü de medya mensuplarının olduğu bölüme çevirdi.

Galatasaray, akşam saatlerinde gerçekleştireceği ikinci antrenmanla hazırlıklarını sürdürecek.