G.Saray'dan Fenerbahçe derbisi için açıklama!

Galatasaray, Fenerbahçe derbisine gidecek taraftarlarına maç günü ile ilgili bilgilendirme yayınlandı.
G.Saray'dan Fenerbahçe derbisi için açıklama!
Galatasaray, Fenerbahçe derbisine gidecek taraftarlarına maç günü ile ilgili bilgilendirme yayınlandı.

İşte sarı-kırmızılı kulüpten yapılan o açıklama:

20 Kasım 2016 Pazar günü saat 20:00 de Ülker Stadyumu'nda oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray derbisi için İstanbul Valiliği'nde yapılan İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı'nda alınan kararlar gereği; taraftarımız Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Stadyumu'nda toplanacak ve buradan kalkacak otobüsler ile toplu olarak Ülker Stadı'na hareket edecektir.

Deplasman tribününde yer alacak taraftarımızın stada münferit olarak girmesine emniyet tedbirleri gereği müsaade edilmeyecektir; toplanma ve hareket yeri olan Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Stadyumun da bilet kontrolü ve üst araması yapılacak olup,biletsiz taraftarlar kesinlikle otobüslere alınmayacaktır.

Ayrıca maç günü müsabakanın oynanacağı Ülker Stadı'nda tek geçişlik Pass Card dağıtımı yapılmayacaktır. Pasolig kartlarına yüklenen biletlerin başka kartlara transferi mümkün olmayacaktır.

Taraftarımızın saat 16:30'da Ülker Stadyumu'na hareket edecek otobüslere yetişmesi ve zorluk yaşamaması adına bilet kontrolü için en geç 15:30'da Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena Stadyumu'nda olmalarını rica ederiz. Karşılaşma sonrası yine aynı şekilde Ülker Stadyumu'ndan münferit çıkış yapılmayacak ve taraftarlarımız İETT tarafından tahsis edilen otobüsler ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'ya götürüleceklerdir.
Galatasaray Spor Kulübü