G.Saray kurt hocanın peşinde!

Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek, Igor Tudor ile devam edeceklerini belirtse de Portekiz'den flaş bir iddia ortaya atıldı.
G.Saray kurt hocanın peşinde!
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'in yeni sezonda da Igor Tudor ile birlikte olacağız demesinin ardından Portekiz'den beklenmedik bir isim öne çıktı.

Portekiz basınında yer alan habere göre Galatasaray, Sporting Lizbon'un teknik direktörü Jorge Jesus ile flört halinde. 62 yaşındaki tecrübeli çalıştırıcının gelecek sezon için takımdaki geleceğinin kesin olmadığı ve artık yeni bir macera aradığı iddia edildi.

BAŞKAN İLE ARASI BOZUK

Jorge Jesus'un ismi Türk kulüpleri ile ilk kez anılmıyor. Deneyimli teknik direktörün ismi daha önce de Beşiktaş ile anılmıştı. Portekiz basını, Fikret Orman'ın Şenol Güneş yerine Jesus'u takımın başına getireceğini belirtmişti.

Sporting Lizbon Başkanı Bruno de Carvalho'nun geçtiğimiz günlerde Jorge Jesus ile bir toplantı yaptığı ve görüşmenin kötü sonlandığı açıklandı. Carvalho ve Jesus'un aralarının bozuk olduğunu belirten Portekiz basını sezon sonunda ayrılığın kuvvetli bir ihtimal olduğunu da kaydetti.

HABER YORUMLARI