"G.Saray dertli, parasız ama.."

Corriere Della Serrra - "Pioli kurtuluşu Avrupa'da arıyor"

Corriere Della Serrra - "Pioli kurtuluşu Avrupa'da arıyor"
"Lazio'nun Galatasaray karşısındaki beraberliği teknik direktör Stefano Pioli'ye kredi verdi. Türk Telekom Arena'dan avantajlı bir skorla dönen Roma ekibi, Avrupa'da yoluna devam etme rüyasını gerçekleştirme yolunda önemli bir adım attı."

serra

Repubblica - "Milinkovic-Savic beraberliği getirdi"
"Dertli, parasız ve Avrupa'dan diskalifiye olmanın eşiğinde...Galatasaray, Lazio karşısında gururlu bir beraberlik aldı. Lazio Istanbul'da maçı domine etti. Roma ekibi galibiyet için yakaladığı birçok pozisyonu gole çeviremedi. Tur için Lazio'ya 0-0'lık galibiyet yetiyor."

repubb

La Stampa- "Lazio müsrif davrandı, 1-1 berabere kaldı"
"Milinkovic-Savic golüyle Sabri Sarıoğlu'na hemen cevap verdi ancak maçın 2. yarısında 2 net pozisyonu gole çeviremedi. talyan takımları Avrupa'da galibiyet yüzü göremedi. Napoli ve Fiorentina ile birlikte Lazio da berabere kaldı. Lazio maçı domine etti ancak yeterince avantajlı bir skorla dönemedi."

stampa

Corriere dello Sport - "Sırp Milinkovic-Savid Sabri'ye cevap verdi ama devamını getiremedi"
"Önce korku, sonra güç ve en sonunda galibiyet isteği... Lazio İstanbul yolculuğundan 1-1'lik beraberlikle döndü. Lazio maçın büyük bir kısmında üstün olan taraftı ancak Fernando Muslera'yı geçemedi."

corriere

La Gazzetta Dello Sport - "Galatasaray-Lazio 1-1: Milinkovic-Savid Pioli'ye değerli bir puan verdi"
"The 1-1 on the field of the Galatasaray, everything added, is ahead another footstep to go out of the crisis, that for how much seen in field it is surely less serious in comparison to that of the adversary. Galatasaray'ın beraberliği içinde olduğu krizden çıkma açısından önemli bir adım oldu."

lagazzetta

Tutto Sport - "Milinkovic Sabri'ye cevap verdi"
"Lazio İstanbul'dan Milinkovic'in şık kafa golüyle avantajlı bir skorla döndü. Yaklaşık 60 dakika boyunca Lazio'nun üstün oynadığı maçta Stefano Pioli oyuncularından iyi sinyaller aldı."

tutto

Football Italia - "Lazio Galatasaray'dan beraberliği söktü aldı"
"Eski Laziolu Fernando Muslera Lazio karşısında iyi bir performans sergiledi. Galatasaray maçın son anlarında Umut Bulut'un kaçırdığı golle galibiyet şansını kullanamadı."

footballitalia